Roadrunner autoflower 2 10 ks feminizovaná semínka Dinafem Ukaž větší

Rating: 10.0/10 (1 hlas)

Roadrunner Autoflower 2 - feminizovaná semínka 10ks Dinafem

Celkově jeho výhodami jsou rychlý růst a stabilita, vysoká vegetativní síla, velká produkce květů a pryskyřice, rozmanitá a skvělá chuť, zvýšený sedativní a relaxační účinek.

Info

Skladem do 4 dnů

1 100 Kč

Dinafem
  • 10 semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Roadrunner Autoflowering 2 od Dinafem

Roadrunner Autoflowering 2 jde po vyšlapaných šlépějích své samonakvétací předchůdkyně, přičemž si zachovává některé její vlastnosti.

Jeho síla je dobrá, dostatečná pro mírnou spotřebu, nebo taky jako lék na bolest. Je to dáno vyšším množstvím CBD, které mírní příznaky THC a proto zvyšuje pocit relaxace.

Aby mohl růst s maximálním nasazením, musíme mu dopřát 20 hodin světla denně a to při pěstování outdoor i indoor, rozhodně více se mu daří v červnu.

Kořenový systém Roadrunneru 2 vyžaduje větší množství zeminy, a to minimálně 4 a maximálně 20litrů. Čím více, tím lépe se mu bude dařit. Velký vlim má na kořeny voda, je proto nutné dobře odvodňovat a pokud je zemina kořeny hodně prorostlá, zalévat opatrně.

Celkově jeho výhodami jsou rychlý růst a stabilita, vysoká vegetativní síla, velká produkce květů a pryskyřice, rozmanitá a skvělá chuť, zvýšený sedativní a relaxační účinek.

Typ: indica dominant

Genetika: Lowryder x Dinafem #1

Délka květu: 60 - 70 dní

Výnos: 20 - 30g

Chuť
květinová
Umístění
venku
Genetika
Dinafem n.1, Lowryder n.1
Ocenění
neznámé
Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Efekt
kreativní
Genotyp
indika
Léčebné
deprese
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
střední (10-15%)
Typ kvetení
samonakvétací
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
malá (do 1 m)