Botafumeiros – feminizovaná semínka 5 ks Sweet Seeds

629 Kč 562 Kč bez DPH

Rating: 7.1/10 (19 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 25 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 25 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 25 Kč.


Sweet Seeds

Odrůda vyšlechtěná z především sativního genetického výběru s vysokým výnosem, přizpůsobená jak indoor tak i outdoor pěstování.</stro

Info

Další balení

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Botafumeiros od Sweet Seeds

Odrůda vyšlechtěná z především sativního genetického výběru s vysokým výnosem, přizpůsobená jak indoor tak i outdoor pěstování.

Dlouhou dobu květu této odrůdy, kolem 10 týdnů, bohatě kompenzuje její rychlý růst, vysoký výnos a průběžné tloustnutí palic, které pokrývají větve a zvětšují její objem po celou dobu kvetení.

Vzhled a struktura těchto rostlin je typická pro rostliny s převažující sativní genetikou asijských předků a Haze- dlouhé lodyhy a dlouhé výhonky, velká zdatnost a urychlený růst, přičemž při outdoor pěstování v půdě mohou dorůstat až 3 metrů.

Tyto rostliny jsou také přizpůsobené požadavkům indoor pěstování a jsou vhodné pro SCROG nebo navazování výhonků. ¨

Výnos palic je vzhledem k převážně sativnímu původu značný, během kvetení se výhonky mění v dlouhé tloustnoucí palice obalující se květy se skvělou a aromatickou pryskyřicí.

Tato rostlina účinkuje vesele, stimulačně a tříbí smysly. Vhodná pro pěstování ve vlhkém podnebí, neboť je odolná vůči napadení plísněmi.

Typ: Indica / Sativa: 25-75%

Výnos indoor: 400-600 g/m2

Výnos outdoor: 400-800 g/rostlina

Sklizeň indoor: 10 týdnů

Sklizeň outdoor: půlka až konec října

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Pomáhá při
HIV/AIDS, ztráta chuti
Umístění
venku, uvnitř
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Haze
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
terpinolen, linalool, ocimen

Zákazníci také koupili