Botafumeiros – feminizovaná semínka 10 ks Sweet Seeds Ukaž větší

Rating: 9.0/10 (2 hlasů)

Botafumeiros – feminizovaná semínka 10 ks Sweet Seeds

Odrůda vyšlechtěná z především sativního genetického výběru s vysokým výnosem, přizpůsobená jak indoor tak i outdoor pěstování.

Info

Skladem do 4 dnů

1 225 Kč

Sweet Seeds
  • 10 semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Botafumeiros od Sweet Seeds

Odrůda vyšlechtěná z především sativního genetického výběru s vysokým výnosem, přizpůsobená jak indoor tak i outdoor pěstování.

Dlouhou dobu květu této odrůdy, kolem 10 týdnů, bohatě kompenzuje její rychlý růst, vysoký výnos a průběžné tloustnutí palic, které pokrývají větve a zvětšují její objem po celou dobu kvetení.

Vzhled a struktura těchto rostlin je typická pro rostliny s převažující sativní genetikou asijských předků a Haze- dlouhé lodyhy a dlouhé výhonky, velká zdatnost a urychlený růst, přičemž při outdoor pěstování v půdě mohou dorůstat až 3 metrů.

Tyto rostliny jsou také přizpůsobené požadavkům indoor pěstování a jsou vhodné pro SCROG nebo navazování výhonků. ¨

Výnos palic je vzhledem k převážně sativnímu původu značný, během kvetení se výhonky mění v dlouhé tloustnoucí palice obalující se květy se skvělou a aromatickou pryskyřicí.

Vůně, kterou tyto květy vydávají, jsou především kořeněné a připomínající kadidlo, přičemž některé rostliny poskytují i anýzové tóny.

Tato rostlina účinkuje vesele, stimulačně a tříbí smysly. Vhodná pro pěstování ve vlhkém podnebí, neboť je odolná vůči napadení plísněmi.

Typ: Indica / Sativa: 25-75%

Výnos indoor: 400-600 g/m2

Výnos outdoor: 400-800 g/rostlina

Sklizeň indoor: 10 týdnů

Sklizeň outdoor: půlka až konec října

Umístění
venku, uvnitř
Ocenění
neznámé
Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Efekt
energický
Genotyp
sativa
Léčebné
ne
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
střední (1 - 1,5m)

Dál v nabídce