Dark Delight – feminizovaná semínka 5 ks Dutch Passion

  • 5 semen
1 100 Kč 957 Kč bez DPH

Rating: 0.0/10 (0 hlasů)

Dutch Passion

Skladem ihned (do 19.01 u vás)

Dark Delight je feminizovaní genetika s převažujícícm vlivem Indiky, který se pěstoval s jediným cílem - získat co nejkvalitnější potěšeníí pro smysly. 

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Prožitek smyslů

V těchto dnech se spousta strainů pěstuje především s ohledem na výnos jako pochopitelně významný faktor, v případě Dark Delight je ale situace jiná. Dark Delight je pro znalce zdrojem čistého požitku. Jedná se o feminizovaný strain s převažujícím vlivem Indiky, který se pěstoval s jediným cílem, totiž získat co nejkvalitnější potěšení pro smysly.

Tomuto znamenitému a jedinečnému strainu ze 75 % canabis indica a z 25 % sativa dala vzniknout exotická směs genetiky severoamerických, afghánských a evropských odrůd.

Dark Delight vyroste do výšky 1,5 m a produkují hustě rostoucí palice ve středním množství a velmi málo listů, takže se snadno sestřihávají. Listy jsou tmavé, odtud také název strainu. Některé listy mohou být ke konci období květu o délce 8-10 týdnů téměř černé.

Venku nebo ve skleníku je vývoj palic završen zhruba v polovině října. Dark Delight je ideální pro indoor produkci a pro pěstování ve skleníku. Dark Delight vydává po zapálení bohaté, silné aroma, které Vám připomene ten nejlepší hašiš afghánských mudžahedínů z 80. let. S tímto kuřivem zažijete pozvolný, zklidňující a příjemný účinek stoned s dlouhodobým trváním. Pokouření nabízí skutečně lahodný zážitek, který dal vzniknout druhé části názvu.

Tento model velmi oslovil, jedná se o marihuanu špičkové kvality, a také nový přírůstek ve sbírce Dutch Passion, na který jsme hrdí. Vynikající kuřivo pro milovníky dlouhých, tmavých nocí.

Indoor,skleník

Genotyp: Indica 75%, Sativa 25%

Doba květu: 9 týdnů

Výnos: střední

Obsah THC 15%

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Genetika
Afghan, Sativa
Genotyp
indika
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
střední (1 - 1,5m)
Chuť
sladká
Efekt
zklidňující
Léčebné
ne
Umístění
skleník, uvnitř
Ocenění
neznámé