Think Different - autoflowering semena 7 ks Dutch Passion

  • 7 semen
1 500 Kč 1 304 Kč bez DPH

Rating: 7.1/10 (422 hlasů)

Dutch Passion

Skladem ihned (do 17.06 u vás) Doprava zdarma

Ve snaze odlišit se od davu ostatních se každému dodavateli semen může stát, že pocítí nutnost myslet jinak - Think Different..

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Nejlepší autoflower model marihuany

Model s dlouholetou tradicí vyvýjí Dutch Passion už od 90. let. Stran s původním názm se v Dutch Passion rozhodli přejmenovat na název, který definuje sílu modelu. Pšišli s označením Think Different , protože strain nad všechny vyčníval. Model s dlouholetou tradicí si zakládá na neustálém vylepšování. Pokud jste si tento strain koupili před rokem nečekejte, že bude letos stejný.

Samonakvétací strainy jsou často spojovány s malou výškou a slabším výnosem. Toto Think Different naprosto vyvrací a patří proto pro svou nekonvenčnost a originalitu mezi naše nejoblíbenější 3 modely marihuany. Překonává i takového velikána jakým je AutoMazar.

Think Different je model, který překvapí i otrlého growera. Rekodrní výnosy řadí Think Different do zvláštní kategorie, kde je tento model sám. Lepší autoflower už totiž neexistuje a Think Different si plně zaslouží být v této kategorii sám.

Think Different dorůstá do výšky mezi 1 a 1,5 metry. Za optimálních podmínek dokáže vyprodukovat i 300 gramů na rostlinu címž překonává i řadu modelů s opravdu slušným výnosem.

Geneticky jde o model s mírnou převahou sativy, což vysvětluje jeho výšku. 20 procent tvoří indika a stejně tolik ruderalis. Skliznen lze čekat reálně za 9 týdnů od výsevu. Obsah THC překonává hranici 18%, což dokazuje o jakého velikána jde.

Think Different doporučujeme i začátečníkům, kteří by rádi okusili špičkový model. Nepatří mezi nejlevnější modely ale jde prostě o vrchol genetiky a za tu se připlácí.

 

Výnos: 250 - 350 gramů / rostlina

Obsah THC: 16-18%

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Léčebné
ekzém, stres, deprese
Umístění
skleník, venku, uvnitř
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Think Different
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
malá náročnost
Ocenění
HTCC 1.Místo
Terpeny
karyofylen, humulen

Zákazníci také koupili