Pineapple Chunk – feminizovaná semínka 5 ks Barney's Farm

  • 5 semen
779 Kč 677 Kč bez DPH

Rating: 7.9/10 (26 hlasů)

Barney's Farm

Do 4 dnů u vás (do 03.10 u vás)

Feminizovaná semena Pineapple Chunk - Tento trojcestný hybrid je poskládaný z oblíbených genetik Pineapple, Cheese a Skunk n.1.

Info

Popis semen

Popis semen Pineapple Chunk je přejat od semenné banky Barney's Farm. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Pineapple Chunk feminized od Barney's Farm

Feminized Pineapple Chunk je trojcestný hybrid, jehož genetiku skládá Pineapple, Cheese a Skunk n.1.

Feminizovaná semínka Pineapple Chunk se skládá z genotypu indika a sativa

Tato odrůda je velmi odolná proti škůdcům a plísním a i přes doporučování pěstování indoor, bude dobře růst i outdoor.

Dorůstá do výšky 90-100 cm a doba květu je 55-60 dní s masivními výnosy. 

Pineapple Chunk získal ocenění 1. místo HTCC Indica Cupu 2009.

Semena marihuany jsou chloubou seedbanky Barney's Farm.

Odrůda konopí Pineapple Chunk má vysoký obsah THC.

Genetika semínek Pineapple Chunk feminized

Cheese - Pochází z 80. let 20. století z Velké Británii a z genetické linie Skunk no. 1. Jeho aroma připomíná čedar, proto má název Cheese ("sýr"). Může pomoct při problémech s bolestmi hlavy nebo při potížích s příjmem potravy.

Skunk -  Vznikl lety postupného šlechtění různých druhů konopí ze Střední a Jižní Ameriky, Afghánistánu a Thajska. Je jeden z nejoblíbenějších druhů celosvětově. Jeho květy jsou viditelně lepkavé a mají silné aroma. Mnoho hybridů vychází z tohoto modelu.

Pineapple (Ananas) - taktéž spadá mezi  hybridní konopí, které vzniklo z fenotypu hybridu Ed Rosenthal Super Bud. Konopí má robustní tělo a jeho květy jsou hruškovitého tvaru. Má silné aroma vonící po ananasu.

Detaily odrůdy Pineapple Chunk feminized

Genotyp: 80% indica, 20% sativa

Genetika: Pineapple x Cheese x Skunk n.1

Doba květu: 8-9 týdnů

Výnos indoor: 600 g/m²

Výnos outdoor: 600 g/m²

THC: vysoký 25%

CBD: střední 1.1%

Ocenění: Indica Cup HTCC 2009 1. místo

Konopné terpeny obsažené v Pineapple Chunk

myrcenMyrcen -  Myrcen má velmi zemité aroma s náznakem pižma a hřebíčku. Objevuje se především v citronové trávě, tymiánu, vavřínu a chmelových palicích. Myrcen je v konopí koncentrován především v květech rostliny. Přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění díky jeho antioxidačním účinkům.

pinenPinen - Pinen je charakteristický svým svěžím a nevtíravým travnatým aroma. Pro jehličnany je tento terpen velmi typický. Jeho aroma je směsicí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Má potencionální terapeutické a protizánětlivé schopnosti, díky kterým se využívá především v aromaterapii. Díky pinenu se pacientovy s dýchacími obtížemi dostane do plic více vzduchu. Napomáhá tak k léčbě astmatu a infekce dýchacích cest. 

limonenLimonen - Limonen je velmi svěžího aroma díky citrusovým slupkám, ve kterých se tento terpen vyskytuje. Jsou to především pomeranče, citrony, grapefruity a mandarinky. Limonen je velmi silným antioxidantem a je oblíbeným v aromaterapii právě díky jeho svěžesti. V neposlední řadě má antivirové účinky a předchází negativním projevům cukrovky.

karyofylenKaryofylen - Konopný terpen Karyofylen nalezneme hlavně v bylinkách, koření a zelenině. Má typické pepřové aroma s dřevitými tóny a zároveň je velmi svěží. Karyofylen má protizánětlivé účinky, díky kterým je vhodný při aromaterapiích a také může díky svým vlastnostem pomáhat při léčbě bolesti různého typu původu.

semínka pineapple chunk ukazatel thc

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD střední 1-5%
Umístění
venku
Pomáhá při
bolest
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
malá do 1 m
Výnos
střední výnos
Genetika
Cheese
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili