LSD – feminizovaná semínka 10 ks Barney´s Farm

1 299 Kč 1 160 Kč bez DPH

Rating: 7.4/10 (362 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 51 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 51 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 51 Kč.


Barney's Farm

Do 4 dnů u vás (do 24.07 u vás)

L.S.D. feminized semínka je feminizovaná odrůda Skunku křížená s Mazarem.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

L.S.D. feminized od Barney's Farm

Z feminized semen L.S.D. od Barney’s Farm vzniká odolná rostlina vůči plísním a chorobám. Tato semena marihuany jsou vhodná k pěstování indoor i outdoor a dobře reagují na všechny podmínky růstu.

Genetika této odrůdy se skládá z Original Skunk a Afghan Indica.

L.S.D. femina jsou semínka marihuany s vysokým obsahem THC. Doba květu je cca 9 týdnů a vyrůstá do výšky až 100 cm. 

Pyšní se oceněním prvního místa Indica Cupu 2008.

Genotyp odrůdy L.S.D.

Tato kvalitní semínka marihuany od výrobce Barney's Farm obsahují známé genotypy indika a sativa. U této odrůdy převažuje indika, jejíž hlavní výhodou jsou rozměry od 0,5 do 1,5 metru, tedy menší vzrůst. Cannabis indica se hojně využívá více jako lékařská marihuana.

Detaily odrůdy L.S.D.

Genotyp: 70% indika, 30% sativa

Genetika: Skunk n.1 x Mazar

Doba květu: 9 týdnů

Výnos: indoor 700 g/m² , outdoor 600-750 g/m²

THC: vysoký 24%

CBD: nízký

Ocenění: Indica Cup 2008 1. místo


Terpeny obsažené v L.S.D. feminized

myrcen Myrcen -  Myrcen je jeden z nejběžnějších terpenů, které lze v rostlinách najít. Jeho aroma je silně bylinné s tóny koření a s náznakem pižma. Nalezneme jej v citronové trávě, tyminánu, vavřínu, ale také i ve chmelových palicích. V konopí je koncentrován především v květech rostliny. Je silným antioxidantem a díky svým vlastnostem přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

pinen Pinen - Pro pinen je typické svěží bylinné aroma, je to směsice rozmarýnu, bazalky a vůně lesa, typicky jehličnanů. Má terapeutické a protizánětlivé účinky, které se využívají především v aromaterapii. Bojuje proti případným infekčním zárodkům a přispívá k léčbě astmatu a infekce dýchacích cest.

limonen Limonen - Jeho aroma je výjimečně svěží a typicky citrusové. Nalezneme jej především ve slupkách citrusů, konkrétně se jedná o plody citronů, grapefruitů, pomerančů a mandarinek. Stejně jako plody samotné, limonen je sám o sobě silným antioxidantem a má protizánětlivé účinky. Přispívá tak k léčbě dýchacích obtíží, diabetes a oslabené imunity.

karyofylen Karyofylen - Karyofylen je jediný známý terpen, který díky svým vlastnostem přímo ovlivňuje endokanabinoidní systém. Jeho aroma je kořeněné s tóny dřevin. Vyskytuje se především v hřebíčku, skořici, bazalce thajské a černém pepři. Disponuje protizánětlivými účinky a je oblíbený v aromaterapii. Napomáhá k léčbě zánětů dýchacích cest a bolesti. 

ukazatel THC

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
uvnitř
Pomáhá při
bolest
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
malá do 1 m
Genetika
Skunk n.1
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
malá náročnost
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili