Laughing Buddha – feminizovaná semínka 10 ks Barney´s Farms

  • 10 semen
1 245 Kč 1 083 Kč bez DPH

Rating: 7.6/10 (18 hlasů)

Barney's Farm

Semena už nejsou skladem

Feminizovaná semena Laughing Buddha jsou vítězem Cannabis Cupu 2003. Nenechte se odradit dobou květu a taky prořezáváním, to prostě rychle rostoucí rostlina vyžaduje. Odměnou jsou velká, pevná, a těžká poupata s téměř bílými krystaly THC.

Info

Další balení

Popis semen

Popis feminizovaných semínek Laughing Buddha je přejat od oficiálního výrobce Barney's Farm. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Laughing Buddha feminized semínka konopí od Barney's Farm

Tato feminizovaná semena konopí vznikla křížením genetik Thai a Jamaican.

Tato semena marihuany mají 18% obsah THC.

Doba květu je cca 75 dní a dorůstá do výšky 100-110 cm. 

Odrůda Laughing Buddha je vhodná pro pěstování indoor i outdoor.

Genetika semen konopí Laughing Buddha feminized

Thai - Thai je druh setého konopí pocházející z Thajska. Tradičně jsou květy vysušovány a spojovány do dlouhých tyčinek, proto je někdy nazýván „Thai sticks“ (stick – tyčinka, větvička). Z Thai modelu byly postupně vyšlechtěny další druhy – VoodooJuicy Fruit nebo Haze.

Jamaican - Jamaican odkazuje ke druhům konopí, které rostou v tomto regionu. Tyto druhy mívají ve většině případů převažující složku sativy. Rostliny jsou většinou vysoké s velkými květy. Jamaican druhy mívají průměrně kolem 15 % THC. Jejich aroma bývá výrazné a sladké s nádechem hlíny.

Genotyp odrůdy Laughing Buddha feminized

Odrůda Laughing Buddha se pyšní dominantním genotypem sativa (80%) doplněná indikou (20%).

Genetika: Thai x Jamaican

Genotyp: 80% sativa, 20% indika

Doba květu: cca 10 týdnů

Výnos indoor: 600 g/m2

THC: 18%

CBD: 0,4%

Ocenění: 1. místo HTCC 2003

Terpeny obsažené v Laughing Buddha

myrcenMyrcenMyrcen je nejběžnější terpen, který v rostlinách můžeme objevit. Jeho aroma je velmi zemité a kořeněné s náznakem pižma. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je soustředěn především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky. Napomáhá při léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

linaloolLinaloolLinalool je hlavním prvkem ve velmi oblíbené levanduli, která se přidává nejčastěji do éterických olejů. Má uklidňující účinky, napomáhá při uvolňování svalového napětí a navrací harmonii a klid do celé nervové soustavy. Také je protizánětlivý a dokáže působit jako antidepresivum. Přispívá k léčbě psychických problémů a migrén.

limonenLimonenLimonen je jeden z nejběžnějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. Nachází se především ve slupkách citronů, pomerančů, grapefruitů nebo mandarinek. Je to velmi silný antioxidant s antivirovými účinky a schopností zmírňovat náhlé negativní projevy cukrovky.

karyofylenKaryofylenPro karyofylen je charakteristická pepřová vůně s dřevitými tóny. Díky tomu tak působí velmi svěže. Nachází se v hřebíčku, skořici, bazalce nebo černém pepři. Disponuje protizánětlivými účinky a je tak velkým pomocníkem při léčbě zánětů horních a dolních dýchacích cest.

ukazatel thc

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Pomáhá při
HIV/AIDS
Délka květu
dlouhá 10+ týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
Thai
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
HTCC 1.Místo
Terpeny
limonen

Zákazníci také koupili