Deimos - feminizované a samonakvétací semínka Buddha Seeds

  • 1 semínko
159 Kč 159 Kč 138 Kč bez DPH

Rating: 7.3/10 (179 hlasů)

Buddha Seeds

Skladem ihned (do 28.09 u vás)

Samonakvétací model s genetikou Northern Lights. 

Info

Popis semen

Popis feminizovaných a samonakvetacích semen Deimos je přejat od oficiálního výrobce Buddha Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Deimos feminized autoflowering semena marihuany od Buddha Seeds

Pokud hledáte nejlepší kvalitní feminizovaná autoflowering semena konopí, jste na správné adrese, kterou je právě seedbanka Buddha Seeds. Přináší nám jedny z nejkvalitnějších konopných semen na trhu, kterou je právě odrůda Deimos.

Deimos je hybrid,který tvoří převážně Indica Northern Lights. Selekce u Deimos trvala 7 generací a dala nám z klasické odrůdy auto.

Dlouhé postranní větve produkují palice, které jsou stejně velké jako hlavní stonek. Tímto způsobem se zvyšují výnosy. Díky této povaze je tato odrůda naprosto ideální jak na indoor, tak na outdoor.

Odrůda Deimos feminized dosahuje průměrné výšky mezi 70-80cm.

Genetika feminized autoflowering odrůdy Deimos

Northern Lights - Northern Lights - polární záře patří mezi celosvětově nejznámější a nejpopulárnější druhy konopí. Je to druh s dominantní indica složkou (95 %). V průměru obsahuje 16 % THC, jehož obsah se ale může u některých rostlin vyšplhat až na 26 %.

Detaily odrůdy Deimos

Genotyp: Indica 

Genetika: Indica Northern Lights

Výnos indoor: 60-80g/rostlinu, tedy cca 550g/1m2,

Doba květu indoor: 75 dní

Doba sklizně venku: 75 dní

Výška: 70 - 80 cm

THC: 20%

Terpeny konopí obsažené v Deimons

 Myrcen - Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění.

 Karyofylen - Má kořeněný nádech. Vhodný taktéž při potížích s dýcháním a při bolestech různého původu.

 Humulen -  Jeho aroma je poměrně dost výrazné. Je ceněn zejména pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky. Díky tomu bývá tento terpen využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti tak ocení lidé trpící častými záněty dutin, nosohltanu, průdušek  či průdušnice.

 Ocimen -  Vyskytuje se v bylinkách, zejména v bazalce. Vyniká svou poměrně sladkou, květinovou vůní, proto je také velmi často využíván k výrobě parfémů. Přispívá k léčbě kožních problémů (mykózy, kožní infekce).

ukazatel thc

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Genotyp
indika
Výška
malá do 1 m
Genetika
Northern Lights
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
myrcen

Zákazníci také koupili