Cream Caramel Auto – samonakvétací semínka 3 ks Sweet Seeds

400 Kč 357 Kč bez DPH

Rating: 7.5/10 (33 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 16 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 16 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 16 Kč.


Sweet Seeds

Do 2 týdnů u vás (do 28.06 u vás)

Seedbanka Sweet Seeds Vám představuje semena marihuany Cream Caramel Auto, jež jsou výsledkem křížení nejlepších samonakvétacích kmenů s Cream Caramel.

Info

Popis semen

Popis samonakvétacích semen Cream Caramel Auto je přejat od oficiálního výrobce seedbanky Sweet Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Cream Caramel Auto od Sweet Seeds

Nová samonakvétačka Cream Caramel od semenné banky Sweet Seeds. Semínka marihuany této odrůdy jsou výsledkem křížení těch nej samonakvétacích kmenů s Cream Caramel.

Autoflowering odrůda nejvyšší kvality, s velkou hustotou palic, s vysokou produkcí pryskyřice, rychle kvetoucí s velkou hybridní rázností - to je Cream Caramel Auto.

Genotyp odrůdy Cream Caramel Auto

Samonakvétací semena konopí mají dominantní genotyp Indika. Tato Autoflowering odrůda Cream Caramel auto je vzhledem ke své nízké výšce vhodná k umístění indoor s výnosem 350-500 g/m² i outdoor s výnosem 35-100 gramů na rostlinu.

Ocenění odrůdy Cream Caramel Auto:

- 2. Cena - Nejlepší samonakvétací genetika - VI Copa Cannábica Expogrow - Irún - 2017

- 3. Cena - Outdoor - Copa Genéticas Expocáñamo - Sevilla - 2016

Genetika Cream Caramel

Druh konopí, ve kterém dominuje genotyp Indika. Tento genotyp je obsažen obvykle až z 90 %. Cream Caramel vznikl křížením odrůd Blue Black, White Rhino a Maple Leaf Indica. Rostliny této marihuany jsou hojně pokryté pryskyřicí. Název genetiky je odvozen podle vůně rostlin, jež připomíná sladký, medový karamel. 

Tento model může přispět při odbourávání stresu. Dále je využíván pacienty jako prostředek proti bolesti, svalovým křečím či nespavosti.

Detaily odrůdy Cream Caramel Auto

Genetika: Cream Caramel X Ruderalis

Genotyp: 83 % indika 13,9 % sativa, 3,1 % ruderalis

Výnos indoor350-500 g/m²

Výnos outdoor35-100 g/rostlina

Výška rostlin: 40-90 cm

Doba květu: 5 týdnů

THC: 18 % 

CBD: 1,6 %

Terpeny v konopí Cream Caramel Auto

geraniolGeraniol - Geraniol má nasládlé květinové aroma s ovocnými tóny. Geraniol se osvědčil jako silný neuroprotektant a antioxidant a přispívá k léčbě neurologických onemocnění, zejména neuropatie.

ocimenOcimen - Ocimen má sladké květinové aroma. Díky antimykotickým přispívá k léčbě kožních problémů. 

humulenHumulen - Humulen má zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky díky kterým přispívá k léčbě alergií, astmatu, zánětů dutin, nosohltanu, průdušek a průdušnice. Jedná se o velmi častý terpen nacházející se v konopí.

kamfenKamfen - Kamfen má bylinné aroma s lehkým náznakem pižma. Má mimořádně silné antioxidační účinky díky kterým přispívá k léčbě kožních problémů.

Semena marihuany Cream Caramel Auto ukazatel THC

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD střední 1-5%
Umístění
venku, uvnitř
Pomáhá při
deprese, CD
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
indika, sativa
Výška
malá do 1 m
Genetika
Cream Caramel, Ruderalis
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
malá náročnost
Ocenění
Copa San Canuto 2.místo
Terpeny
geraniol, ocimen, humulen, kamfen

Zákazníci také koupili