Californian Orange - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

  • 10 semen
1 700 Kč 1 700 Kč 1 478 Kč bez DPH

Rating: 8.3/10 (13 hlasů)

Dutch Passion

Skladem ihned (do 30.11 u vás) Doprava zdarma

Californian Orange je hybridní kmen marihuany, jehož historie sahá nejméně do roku 1980. Jedná se o hybrid 50% sativa, 50% indika.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Californian Orange od Dutch Passion

Californian Orange je stará dobrá "old school" klasika Dutch passion od roku 1980. Je to hybrid fifty/fifty s genetikou z vyjmečného kalifornského kmene. Tato feminized odrůda sáhá až do éry hippies a dodnes patří mezi ty nejvyhledávanější.

Californian Orange je silná a stabilní rostlina, která dorůstá 1,2 až 2 metru výšky s produkcí kolem 400 g/m2. Jedná se o indoor i outdoor semena konopí.

Jsou to kvalitní semena marihuany s vysokým obsahem THC.

Genotyp: 50 % sativa/50 % indika

GenetikaOriginal Californian Orange

Doba květu: 9–10 týdnů

Výnos: 350–400 g/

Výška: 1,2–2 m

THC: 17 %

Terpeny obsažené v Californian Orange

limonenLimonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

myrcenMyrcen - Jeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.

karyofylenKaryofylen - Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Umístění
uvnitř, venku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
fifty-fifty
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Californian
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
karyofylen, myrcen, limonen

Zákazníci také koupili