Californian Orange - feminizovaná semínka 5 ks Dutch Passion

919 Kč 821 Kč bez DPH

Rating: 8.6/10 (16 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 36 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 36 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 36 Kč.


Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 25.04 u vás)

Californian Orange je hybridní kmen marihuany, jehož historie sahá nejméně do roku 1980. Jedná se o hybrid 50% sativa, 50% indika. Californian Orange jsou feminizovaná semena.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semen Californian Orange je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Californian Orange femina semínka konopí od Dutch Passion

Californian Orange feminizovaná odrůda je stará dobrá "old school" klasika Dutch passion od roku 1980. Je to hybrid fifty/fifty s genetikou z vyjmečného kalifornského kmene. Tato feminized odrůda sáhá až do éry hippies a dodnes patří mezi ty nejvyhledávanější.

Californian Orange je silná a stabilní rostlina, která dorůstá 1,2 až 2 metru výšky s produkcí kolem 400 g/m². Je vhodná pro umístění indoor i outdoor.

Jsou to kvalitní semínka marihuany s vysokým obsahem THC.

Genotyp: 50 % sativa/50 % indika

GenetikaOriginal Californian Orange

Doba květu: 9–⁠10 týdnů

Výnos: 350–⁠400 g/m²

Výška: 1,2–⁠2 m

THC: 17 %

Terpeny obsažené v Californian Orange

limonenLimonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

myrcenMyrcen - Jeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.

karyofylenKaryofylen - Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

ukazatel thc

Verze
feminizované
Umístění
venku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
fifty-fifty
Výška
velká nad 1,5m
Genetika
Californian
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
limonen

Zákazníci také koupili