Durban Poison - feminizovaná semínka 5 ks Dutch Passion

719 Kč 642 Kč bez DPH

Rating: 7.2/10 (55 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 28 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 28 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 28 Kč.


Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 24.07 u vás)

Durban Poison je 100% sativa pocházející z jihoafrického přístavního města Durbanu. Jedná se o feminizovanou odrůdu, která dosahuje vyššího vzrůstu. Jedná se o feminizovaná semena.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semen je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Durban Poison feminizovaná semena konopí od Dutch Passion

Durban Poison je velmi populární feminizovaná odrůda dovezená z Jižní Afriky.

Je odolná a vhodná pro pěstování jak ve vnitřním tak i ve venkovním prostředí. Outdoor semínka marihuany mohou být umístěna i v chladnějším podnebí.

Při pěstování v outdooru dosahuje výšky až 3 metry. Vyššího vzrůstu dosahuje i v indooru. Doporučuje se pravidelně zaštipovat

Rostlina má velké dlouhé listy a pupeny se spoustou pryskyřice. 

Semena marihuany odrůdy Durban Poison mají nízký obsah THC, který se pohybuje kolem 8-9 %.

Nikdy nebyla hybridizována. 100% Sativa.

Genetika konopných semínek Durban Poison feminized

Durban - čistě sativický druh konopí. Jeho název je odvozen od místa původu, jihoafrického přístavního města Durban. Pochází z genetické linie druhu African. V průměru obsahuje asi 15 % THC. Durban Poison je velmi známým a oblíbeným druhem celosvětově. Květy bývají kulaté a robustní. Aroma Durban Poison je sladké, s prvky citrusů, hlíny, dřeva a borovice.

Genotyp: 100 % sativa

Genetika: Durban x unknown Indica

Doba květu: 8–⁠9 týdnů

Výška: až 3 metry

Výnos: 450–⁠650 g/

THC: 8–⁠9 %

Terpeny obsažené v Durban Poison

karyofylenKaryofylen - Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

pinenPinen - Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

limonenLimonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

terpinolenTerpinolen - Je využíván pro celkové zklidnění nervové soustavy. Dokáže pomoci s nadměrnou psychickou zátěží a úzkostmi. Zlepšuje kvalitu spánku a zabraňuje vzniku nespavosti.

ukazatel thc

Verze
feminizované
Umístění
venku
Obsah THC
THC nízký 1-10%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
velká nad 1,5m
Genetika
Durban Poison
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
malá náročnost
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili