Euforia - feminizovaná semínka 10 ks Dutch Passion

  • 10 semen
1 750 Kč 1 522 Kč bez DPH

Rating: 6.8/10 (75 hlasů)

Dutch Passion

Skladem ihned (do 25.10 u vás) Doprava zdarma

Euforia je speciální odrůda, která vznikla v roce 1996 v programu Dutch Passion zaměřeném na šlechtění skunku.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Euforia od Dutch Passion

Euforia je dominantní sativa a patří k legendárním modelům od Dutch Passion. Hodí se do indooru i outdooru.

Ve venkovním prostředí jsou pro ni ideální skleníky. Při pěstování ve skleníku, můžete očekávat sklizeň koncem října až začátkem listopadu. Ve vnitřním prostředí je připravena ke sklizni zhruba po 7 - 8 týdnech kvetení.

Euforia získala za svou existenci řadu ocenění, mezi ty nejvýznamější patří 1. místo Highlife Cup 2002 a 2. místo HTCC 2000

THC se pohybuje kolem 20 %. Jedná se o odrůdu s vysokým výnosem. Pěstiteli lékařského konopí je označována jako vhodný prostředek na úlevu od bolesti ale především také stresu.

Genotyp: Sativa - dominantní

Doba květu: 7 - 8 týdnů

Výnos: 550 - 600 gr/m2

Výška: 1-1,5 m

Měsíc sklizně outdoor: konec října/začátek listopadu

THC: 20 %

Terpeny obsažené v Euforii

MyrcenJeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.

PinenAroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

KaryofylenMá typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

LimonenPro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.Verze
feminizované
Umístění
skleník, uvnitř
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Euforia, Skunk
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
Highlife Cup 1.Místo, HTCC 2.Místo
Terpeny
myrcen, pinen, karyofylen, limonen

Zákazníci také koupili