Euforia - feminizovaná semínka 5 ks Dutch Passion

  • 5 semen
1 100 Kč 957 Kč bez DPH

Rating: 6.8/10 (75 hlasů)

Dutch Passion

Skladem ihned (do 25.10 u vás)

Euforia je speciální odrůda, která vznikla v roce 1996 v programu Dutch Passion zaměřeném na šlechtění skunku.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Euforia od Dutch Passion

Euforia je dominantní sativa a patří k legendárním modelům od Dutch Passion. Hodí se do indooru i outdooru.

Ve venkovním prostředí jsou pro ni ideální skleníky. Při pěstování ve skleníku, můžete očekávat sklizeň koncem října až začátkem listopadu. Ve vnitřním prostředí je připravena ke sklizni zhruba po 7 - 8 týdnech kvetení.

Euforia získala za svou existenci řadu ocenění, mezi ty nejvýznamější patří 1. místo Highlife Cup 2002 a 2. místo HTCC 2000

THC se pohybuje kolem 20 %. Jedná se o odrůdu s vysokým výnosem. Pěstiteli lékařského konopí je označována jako vhodný prostředek na úlevu od bolesti ale především také stresu.

Genotyp: Sativa - dominantní

Doba květu: 7 - 8 týdnů

Výnos: 550 - 600 gr/m2

Výška: 1-1,5 m

Měsíc sklizně outdoor: konec října/začátek listopadu

THC: 20 %

Terpeny obsažené v Euforii

Myrcen - Jeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.

Pinen - Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

Karyofylen - Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

Limonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

Verze
feminizované
Umístění
skleník, uvnitř
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Euforia, Skunk
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
Highlife Cup 1.Místo, HTCC 2.Místo
Terpeny
karyofylen, myrcen, pinen, limonen

Zákazníci také koupili