Jorge’s Diamonds - feminizovaná semínka 5 ks Dutch Passion

  • 5 semen
950 Kč 950 Kč 826 Kč bez DPH

Rating: 9.0/10 (3 hlasů)

Dutch Passion

Skladem do 4 dnů (do 01.11 u vás)

Jorge’s Diamonds je jednou z nejlepších odrůd Dutch Passion. Je to snadno pěstovatelná dominantní indická (80% indica, 20% sativa) odrůda, která se vyznačuje neobvykle vysokou úrovní produkce pryskyřice a spolehlivými výnosy.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Jorge’s Diamonds

Genetiku odrůdy vybral Jorge Cervantes, který je známým autorem mnoha článků, knih či DVD, které se zaměřují na pěstování a kultivací té nejlepší marihuany na světě.

Spolupráce mezi Jorgem a jeho přáteli z Dutch Passion dala vzniknout této jeidnečné odrůdě.

Jorge’s Diamonds je dominantní indika. Tento strain je také tzv. bezúdržbový, velice odolný proti sviluškám a jiným škůdcům.

Typ: 80 % Indica, 20 % Sativa

Doba květu: 8 týdnů

Výnos indoor: více než 100 g/rostlina

THC: 16-18 %

Terpeny obsažené v Jorge’s Diamonds

Ocimen - Má dobré protizánětlivé vlastnosti. Nachází uplatnění především v kosmetice, a to díky antimykotyckým schopnostem. 

Limonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

Geraiol - Osvědčil se jako silný neuroprotektant a antioxidant, díky čemuž by se v budoucnu mohl využívat pro prevenci i doplňkovou léčbu nejrůznějších neurologických obtíží, včetně např. neuropatie.

Verze
feminizované
Umístění
uvnitř
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
indika
Výška
velká nad 1,5m
Genetika
Jorge Cervantes special
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
limonen, ocimen, geraniol

Zákazníci také koupili