Mazar - feminizovaná semínka 5 ks Dutch Passion

  • 5 semen
1 125 Kč 1 125 Kč 978 Kč bez DPH

Rating: 6.9/10 (77 hlasů)

Dutch Passion

Skladem ihned (do 30.11 u vás)

Mazar je jednou z nejlépe prodávaných odrůd všech dob. Jde o vylepšenou odrůdu Afghan a Skunk#1 z roku 1997.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Mazar od Dutch Passion

Původní Mazar je klasikou z 80. let. Vznikl zkřížením odrůd Skunk#1 a Afgani. Upgradu se dočkal v roce 1997. 

Rostlina svým vzhledem může připomínat vánoční stromeček. Je to 100% Indica, bohatá na pryskyřici s typickým, velice konzistentním růstem. 

Tyto indoor semena konopí se hodí spíše do vnitřního prostředí.

Feminizovaná semena marihuany odrůdy Mazar jsou s vysokým obsahem THC, kolem 19,5 %. Můžete je zakoupit ve formě feminizovaných, samonakvétacích i standardizovaných semen.

Tato klasika získala řadu ocenění. Např. v roce 2008 získala první cenu za nejlepší Indicu a v roce 2002 druhé místo v Highlife Cupu. 

Genotyp: 100 % Indika

Genetika: Skunk#1 x Afgani

Doba květu: 8 týdnů

Výška: 1 - 1,5 m

THC: 19,5 %

Terpeny obsažené v Mazaru

myrcenMyrcen - Jeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.

pinenPinen - Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

limonenLimonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

karyofylenKaryofylen - Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

humulenHumulen - Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.

humulen

Verze
feminizované
Umístění
uvnitř, skleník
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
indika
Výška
střední 1 - 1,5m
Genetika
Afghani, Skunk n.1
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
1. místo Tipo Forte, Bologna 2008, Highlife Cup 2.Místo, HTCC 2.Místo
Terpeny
limonen, humulen, karyofylen, myrcen, pinen

Zákazníci také koupili