Passion 1 - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

1 295 Kč 1 156 Kč bez DPH

Rating: 7.0/10 (29 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 51 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 51 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 51 Kč.


Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 27.06 u vás)

Stabilní venkovní odrůda od Dutch Passion, která byla představena v 70. letech v Kalifornii. Patří k předním outdoorovým odrůdám ve světě a Dutch Passion se k tomu hrdě hlásí. Jedná se o feminizovaná semena. 

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semínek Passion 1 je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)


Passion#1 feminized semena marihuany od Dutch Passion


Dutch Passion představila v 70. letech v Kalifornii svou odrůdu Passion. Jedná se o nenáročnou, stabilní a silnou odrůdu. Je vhodná pro pěstování outdoor/ve skleníku. Z feminizovaných semen mohou vyrůst rostliny až do výšky 3,5 m. Nejčastější je ovšem výška 2 metry. 

Výnos outdoor semen konopí se pohybuje mezi 250-750 gramy.

Jsou to kvalitní venkovní semena marihuany s vysokým obsahem THC.

Semena marihuany odrůdy Passion 1 můžete zakoupit také ve variantě standardizovaných semen.

Genetika konopných semínek Passion 1 feminized

Californian - Stará dobrá klasika s původem, který je obklopen tajemstvími a záhadami. Přesně to je California. Její zrod je datován kolem osmdesátých let, ale není vyloučeno, že se objevila ještě dříve. Jedná se o hybrida, jehož podíl sativy a indiky by měl být ideálně vyvážený. California nabízí pocity plné povzbuzení a radosti. Optimistická a dobře naladěná nálada je u této odrůdy samozřejmostí.

Genotyp: hybrid (indika/sativa)

GenetikaCalifornian Indica

Výška: 2-3,5 m

Výnos outdoor: 250-750 g/rostlína

THC: až 20 %

Terpeny obsažené v Passion#1

limonenLimonenTerpen má typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

karyofylenKaryofylenMá typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

kamfenKamfenVůně tohoto terpenu připomíná aroma jehličnanů. Kamfen má mimořádné antioxidační schopnosti. Je využíván v medicíně i dermatologii, kde se používá jako topický přípravek při léčbě kožních problémů (ekzémy, lupénka).

ukazatel thc

Verze
feminizované
Umístění
skleník
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
fifty-fifty
Výška
velká nad 1,5m
Genetika
Californian
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
kamfen

Zákazníci také koupili