Snow Bud - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

  • 10 semen
1 250 Kč 1 087 Kč bez DPH

Rating: 6.7/10 (14 hlasů)

Dutch Passion

Skladem do 4 dnů (do 07.12 u vás)

Odrůda Snow Bud je převážně původu Sativa. Jde o hybrid mezi Jihoafrickou genetikou a Afghany. Tento feminizovaný kmen nabízí středně nadprůměrné výnosy.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Snow Bud od Dutch Passion

Feminized odrůda patřící do kategorie "vysokohorských" modelů Dutch Passion. Jedná se o hybrid mezi jihoafrickou a afgánskou genetikou.

Odrůda je převážně původu sativa

Feminizovné semena marihuany mohou být umístěny jak do vnitřního, tak i do venkovnho prostředí. Rostliny dosahují výšky 1,8-2,2 metru a nabízí středně nadprůměrné výnosy.

Tyto kvalitní semena konopí jsou odolné proti plísním

Typ: 40% Indica 60% Sativa

Genetika: Afgáni X Jihoafrická genetika

Doba květu: 7,5 týdne

Výška: 1,8 - 2,2 m

Obsah THC: 8 %

Terpeny obsažené v Snow Bud

limonenLimonenPro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

myrcenMyrcenJeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.

linaloolLinaloolMá uklidňující účinky. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.

karyofylenKaryofylenMá typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

humulenHumulenJe pro něj typické zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Bývá využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních a dolních cest dýchacích. Přispívá k léčbě astmatu, alergií, zánětu dutin či průdušek.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Umístění
venku, uvnitř
Obsah THC
THC nízký 1-10%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
Afghani, South African
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
linalool, humulen, karyofylen, myrcen, limonen

Zákazníci také koupili