Power Plant - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

2 544 Kč 2 271 Kč bez DPH

Rating: 7.3/10 (62 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 101 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 101 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 101 Kč.


Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 30.07 u vás) Doprava zdarma

Power Plant je stabilní feminizovaná odrůda dosahujícící vysokýh výnosů. Nikdy nebyla hybridizovnána. Je považována za legendu od Dutch Passion. Jedná se o feminizovaná semena.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semen Power Plant je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Power Plant od Dutch Passion

Power Plant je vysoce stabilní feminizovaná odrůda s velkým výnosem. Je to varieta s převážným zastoupením Sativa z Jižní Afriky.

Při pěstování indoor či ve skleníku májí rostliny vysoký výnos, který může dosahovat i  500-600 g/m2.  Obzvláště ve středomořském klimatu je možné pěstovat tuto feminzed odrůdu i outdoor.

Venkovní semena marihuany se do období květu dostávají později, zato ale dozrávají rychle a sklizeň je možná v první polovině října. Vnitřní semínka konopí mají dobu květu obvykle 8-10 týdnů.

Rostliny dosahují výšky 1-1,5 metru a palice bývají dlouhé cca 30 cm s malými lístky.

Power Plant získala řadu ocenění:

- 1. místo Sativa, Lift Expo Canada Vancouver 2016

- 3. místo Hash, Lift Expo Canada Vancouver 2016

- 2. místo Sativa, Prairie Medicinal Harvest Cup Cananda 2016

Genotyp: převážně Sativa

Genetika: Original South African Power Plant

Doba květu: 8-10 týdnů

Výška rostlin: 1-1,5 metru

Výnos: 500-600 g/m2

THC: 14 %

Terpeny obsažené v Power Plant

karyofylenKaryofylenMá typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

myrcenMyrcenPatří k nejběžnějším terpenům a jeho vůně by se dala popsat jako zemitá s náznakem pižma a hřebíčku. V konopí najdeme myrcen zejména v květech rostliny. Je velmi silným antioxidantem a přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

limonenLimonenPro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

humulenHumulenJe pro něj typické zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Bývá využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních a dolních cest dýchacích. Přispívá k léčbě astmatu, alergií, zánětu dutin či průdušek.

linaloolLinaloolMá uklidňující účinky. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.

 

ukazatel THC

Verze
feminizované
Umístění
uvnitř
Pomáhá při
úzkost
Obsah THC
THC střední 10-15%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Power Plant
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
limonen

Zákazníci také koupili