Purple 1- feminizovaná semínka 5 ks Dutch Passion

537 Kč 479 Kč bez DPH

Rating: 7.8/10 (6 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 21 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 21 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 21 Kč.


Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 24.07 u vás)

Purple 1 je hybrid, tvořen z 50 % Sativou a 50 % Indikou. Jedná se o celosvětově oblíbenou jedinečnou odrůdu genetiky Purple, která má již po několik desítek let své skalní fanoušky. Jedná se o feminizovaná semena.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semínek Purple 1 je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Purple 1 od Dutch Passion

Jedná se o celosvětově známou, feminizovanou odrůdu, která je původní varieta Purple. Tato odrůda se objevila na začátku 80. let a získala řadu ocenění. Purple 1 je 50/50 tvořena sativou a indicou

Venkovní semena konopí jsou určena k outdoorovému umístění ven nebo do skleníku. Rostliny dosahují středních výnosů - cca 250-350 g/rostlinu. Palice jsou zbarvené do fialové barvy. Výška rostin této feminized odrůdy je mezi 1,5-2,5 metru. 

Kvalitní semena marihuany mají dobu květu 8 týdnů a ke sklizni jsou rostliny připraveny na přelomu září a října.

Genetika konopných semínek Purple 1 Dutch Passion

Afghani - je bohatý druh indického konopí, jehož pojmenování odkazuje na jeho geografický původ. Pěstitelé a uživatelé po celém světe si cení jeho vydatné produkce pryskyřice. Má nasládlé, příjemné, ale silné aroma a po požití se dostavuje hluboký a uklidňující stav relaxace a euforie.

Genotyp: Hybrid (50 % Indika, 50 % Sativa)

Genetika: Purple, Afghani

Výnos: 250-350 g/rostlina

Výška rostlin: 1,5-2,5 metru

Obsah THC: 7 %

Terpeny obsažené v Purple 1

pinenPinen - Přispívá k léčbě astmatu a infekci dýchacích cest. Je to jeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí.

karyofylenKaryofylen - Má charakteristickou pepřovou vůni. Jak mnoho jiných, i tento terpen disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě zánětů dýchacích cest a bolesti.

myrcenMyrcen - Je to jeden z nejznámnějších terpenů, který lze v rostlinách najít. Je koncentrován především v květech rostliny. Disponuje účinnými protizánětlivými schopnostmi. V budoucnu by tak mohl být nápomocný při léčbě zánětlivých kloubních onemocnění.

limonenLimonen - Limonen se také řadí mezi nejběžněji se vyskytující terpeny. Je využíván v aromaterapii jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má dobré protizánětlivé účinky a je silným antioxidantem. Svými vlastnostmi může pomoci k posílení přirozené obranyschopnosti organismu.

ocimenOcimen - Přispívá k léčbě kožních problémů. Má antimykotické schopnosti a nachází tak uplatnění v různé pečující tělové kosmetice.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
skleník
Obsah THC
THC nízký 1-10%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
fifty-fifty
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
Purple
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
myrcen

Zákazníci také koupili