Pamir Gold - feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

  • 10 semen
1 049 Kč 912 Kč bez DPH

Rating: 6.3/10 (29 hlasů)

Dutch Passion

Semena už nejsou skladem

Pamir Gold jsou feminizovaná semena s převahou indiky, vhodná pro vnitřní i venkovní umístění. Je odolná proti plísním a dosahuje středně nadprůměrných výnosů.

Info

Další balení

Popis semen

Popis feminizovaných semínek Pamir Gold je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Pamir Gold feminizovaná semínka konopí od Dutch Passion

Pamir Gold je vynikající outdoorová feminizovaná odrůda z výše položených oblastí. Pochází totiž ze západních Himalájí a její aklimatizace na vysokohorské evropské podnebí byla provedena ve švýcarských Alpách. Geneticky jde převážně o indicu.

Feminizovaná odrůda Pamir Gold od Dutch Passion je vhodná pro pěstování indoor i outdoor. Venkovní rostliny jsou odolné proti plísním.  Vzrostlá rostlina dorůstá výšky nad 1,5 metru.

Tato feminized odrůda dosahuje středně nadprůměrných výnosů. Semena marihuany Pamir Gold dosahuje až 14% THC.

Detaily odrůdy Pamir Gold feminized

Genotyp: 60 % Indika/ 40 % Sativa

Genetika: Western Himalayas Hybrid

Výška rostliny: 1,5-1,8 metru

Doba květu: 7 týdnů

THC: 14 %

Terpeny konopí obsažené v Pamir Gold

ocimenOcimen - Přispívá k léčbě kožních problémů. Má antimykotické schopnosti a nachází tak uplatnění v různé pečující tělové kosmetice.

humulenHumulen - Je pro něj typické zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Bývá využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních a dolních cest dýchacích. Přispívá k léčbě astmatu, alergií, zánětu dutin či průdušek.

limonenLimonen - Limonen se také řadí mezi nejběžněji se vyskytující terpeny. Je využíván v aromaterapii jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má dobré protizánětlivé účinky a je silným antioxidantem. Svými vlastnostmi může pomoci k posílení přirozené obranyschopnosti organismu.

karenKaren - Karen nabízí různé terapeutické vlastnosti, především schopnost stimulace mozkových buněk, zejména těch, které ovlivňují paměť. Také přispívá k rychlejšímu hojení zlomenin kostí. V budoucnu by mohl být výzmnamně nápomocný a prospěšný při léčbě Alzheimerovy choroby či osteoporózy.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Obsah THC
THC střední 10-15%
Genotyp
indika
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
Himalaian
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
limonen

Zákazníci také koupili