White Critical - feminizovaná semena 10 ks Fair Seeds

  • 10 semen
659 Kč 573 Kč bez DPH

Rating: 7.4/10 (71 hlasů)

Fair Seeds

Do 4 dnů u vás (do 03.10 u vás)

Feminizovaná semena White Critical od semenné banky Fair Seeds. Typ: Indica/Sativa (Indica dominantní). Genetika: White Widow x Critical.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semen je přejat od oficiálního výrobce Fair Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Critical White feminizovaná semena marihuany od Fair Seeds

Pokud hledáte nejlepší feminizovaná semena konopí, jste na správné adrese, kterou je právě seedbanka Fair Seeds. Přináší nám jedny z nejkvalitnějších konopných semen na trhu, kterou je právě odrůda Critical White.

Odrůda Critical White je vhodná pro pěstování indoor, outdoor a ve skleníku.

Potřebují dostatečný prostor pro růst a nemají rády přehnojení. Nevadí jim teplotní výkyvy a mají střední nároky na živiny.

V květu doporučujeme pořídit podpůrnou síť nebo jojo. White Critical jsou odolné vůči plísním a houbovým chorobám.

Genetika feminizované odrůdy Critical white

White Widow - White Widow, neboli Bílá vdova, patří celosvětově mezi nejznámější druhy konopí. První vyvážený hybrid byl vypěstován v Nizozemsku společností Green House Seeds v devadesátých letech minulého století. Jak už napovídá název, tento hybrid mezi brazilskou sativou a jihoindickou indicou je charakteristický svým bílým zbarvením květů.

Critical -  Svůj genetický fond získal tento druh zkřížením druhů Big Bud a Skunk no. 1. Poměr sativa a indica složky bývá ve většině případů vyvážený, čili běžně asi 50 % sativa, 50 % indica.

Detaily odrůdy Critical White feminized

Genotyp: Indica/Sativa (Indica dominantní).

Genetika: White Widow x Critical.

Délka květu: 60-65dní 

Outdoor: polovina října.

Výška rostliny: 100-120cm (při pěstování indoor).

Výnos: 450g/m2.

Terpeny konopí obsažené v White Critical 

 Pinen - Má borovicové aroma. Vhodný je díky svým protizánětlivým schopnostem u astmatických pacientů. Pro astmatiky má účinek čerstvého vzduchu na dýchací cesty. 

 Myrcen - Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění.

 Karyofylen - Má kořeněný nádech. Vhodný taktéž při potížích s dýcháním a při bolestech různého původu. 

 Humulen -  Jeho aroma je poměrně dost výrazné. Je ceněn zejména pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky. Díky tomu bývá tento terpen využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti tak ocení lidé trpící častými záněty dutin, nosohltanu, průdušek  či průdušnice.

  Geraniol -  Největší koncentraci geraniolu byste našli v citronech, a překvapivě také i v tabáku. Aroma je poměrně sladké květinové až ovocné, doplňují jej tóny broskve, švestek a růže. Osvědčil se jako silný neuroprotektant a antioxidant, díky čemuž by se v budoucnu mohl využívat pro prevenci nejrůznějších neurologických obtíží, včetně např. neuropatie. 

 

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
skleník
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
malá do 1 m
Výnos
nízký výnos
Genetika
White Widow
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
malá náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili