Deep Cheese - feminizovaná semínka 3ks Dinafem

  • 3 semena
525 Kč 457 Kč bez DPH

Rating: 0.0/10 (0 hlasů)

Dinafem

Skladem ihned (do 23.10 u vás)

Tato odrůda s pravděpodobně nejvýraznější chutí z celé nabídky v našem katalogu si získala pěstitele po celém světě a za poslední roky se z ní stala jedna z 10 nejpopulárnějších odrůd na světě.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Deep Cheese od Dinafem

V průběhu 2 let se Dinafem zabývali křížením a výběrem rostlin odrůdy Cheese pravidelného tvaru, aby zvýšili chuť a vůni této legendární odrůdy. Dosavadní generace výběru a šlechtění je již čtvrtá a díky této práci vyšlechtili křížence Cheese a Cheese, který velmi intenzivně uvolňuje chuť a aroma, jež jsou pro tuto lahodnou odrůdu tak charakteristické.

Stejně jako její předchůdkyně kvete 8 týdnů, stavbou připomíná vánoční stromek. Má štíhlé listy, přiměřenou výšku a vylepšením oproti předchozí variantě je to, že vůně a chuť jsou intenzivnější a již se blíží chuti původní matečné rostliny.

Tato odrůda s pravděpodobně nejvýraznější chutí z celé nabídky v katalogu Dinafem si získala pěstitele po celém světě a za poslední roky se z ní stala jedna z 10 nejpopulárnějších odrůd na světě.

Pokud máte rádi velmi silnou chuť s průměrným fyzickým a mentálním účinkem, právě jste ji našli.

Typ: Indica

Genetika: Cheese x Cheese

Výška outdoor: 2,5 m

Výnos indoor: 525 g/m2

Doba květu indoor: 55 dnů

Sklizeň outdoor: Polovina října

Délka květu
krátká (do 8 týdnů)
Genetika
Cheese
Genotyp
indika
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
střední (10-15%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
velká (nad 1,5m)
Chuť
sýrová
Efekt
relaxační
Léčebné
stres
Umístění
venku, uvnitř
Ocenění
neznámé

Zákazníci také koupili