Blue Thai - feminizovaná semínka 5ks Dinafem

  • 5 semen
975 Kč 848 Kč bez DPH

Rating: 0.0/10 (0 hlasů)

Dinafem

Skladem do 4 dnů (do 27.12 u vás)

 Rychle kvetoucí odrůda Blueberry byla zkřížena s Thai Skunk, hybridem pocházejícím z Nizozemska, který spojuje kvalitu odrůdy Thai s výnosností odrůdy Skunk.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Blue Thai od Dinafem

Rychle kvetoucí odrůda Blueberry byla zkřížena s Thai Skunk, hybridem pocházejícím z Nizozemska, který spojuje kvalitu odrůdy Thai s výnosností odrůdy Skunk.

Díky přínosu Blueberry kvete Blue Thai pouze 8 týdnů indoor a při pěstování venku se sklízí 10. října. To umožňuje pěstovat ji se zaručeným úspěchem na balkóně, zahradě, terase nebo v rámci guerillového zahradnictví a samozřejmě ve skleníku.

Tato odrůda je dosti odolná vůči plísním, a to částečně díky rychlému kvetení a kratší době vystavení vlhkosti, a částečně proto, že obě použité genetiky jsou samy o sobě značně odolné vůči plísním.

Je velmi sladké chuti s kyselým nádechem odrůdy Thai, ale vždy dominuje sladká ovocná chuť Blueberry.

Ve druhé polovině doby kvetení produkuje hodně lepkavé pryskyřice, a pokud teplota v noci dostatečně klesne, listy a květy se zbarví do fialové a purpurové barvy a na rostlinu je radost pohledět.

Je to mistrovská rostlina z řady Blue s velkým výnosem a nedostižnou chutí, která poskytuje nejlepší výsledky při ekologickém pěstování venku.

Typ: dominantní indika

Genetika: Blueberry x Thaï Skunk

Výška: 3 m

Výnos indoor: 600 g/m2

Výnos outdoor: 700–800 g/rostlina

Doba květu indoor: 60 dnů

Sklizeň outdoor: Polovina října

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Genetika
Blueberry, Thai
Genotyp
indika
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
střední (10-15%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
velká (nad 1,5m)
Chuť
borůvková
Efekt
relaxační
Léčebné
stres
Umístění
venku, uvnitř
Ocenění
neznámé

Blog