Kush-N-Cheese - feminizovaná semínka 3ks Dinafem

  • 3 semena
525 Kč 457 Kč bez DPH

Rating: 5.3/10 (4 hlasů)

Dinafem

Skladem do 4 dnů (do 30.10 u vás)

Chuť Kush´n´Cheese je velmi silná, po aromatickém sýru s nádechem citrónu ve směsi s motorovou naftou a dlouhotrvající chuťovou stopou. Od chutí evropských odrůd se zcela liší. Velmi zvláštní chuť, komplexní a silná.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Kush-N-Cheese od Dinafem

OG Kush a Cheese jsou dvě nejoblíbenější chutě v USA a Velké Británii, a proto jsou to také dvě nejprodávanější odrůdy v těchto zemích. Tyto dvě odrůdy jsou královny chuti. V Dinafem se proto snaží spojit dvě nejoblíbenější odrůdy v USA a Velké Británii a tím vzniká Kush´n´Cheese.

Chuť Kush´n´Cheese je velmi silná, po aromatickém sýru s nádechem citrónu ve směsi s motorovou naftou a dlouhotrvající chuťovou stopou. Od chutí evropských odrůd se zcela liší. Velmi zvláštní chuť, komplexní a silná.

Problémem této odrůdy je, že je obtížné maskovat její vůni, takže při kvetení je opravdu velmi intenzivně cítit. To je zároveň její kouzlo, nezaměnitelná vůně a chuť. Emerald OG Kush, použitá při křížení, má velkou sílu, až 20 % THC a malý obsah sekundárních kanabinoidů. Výsledkem je velmi silná sativa s rychle se rozvíjejícím účinkem, který navozuje euforické stavy, a tudíž není vhodná pro příležitostné konzumenty.

Výnos je velmi dobrý, palice jsou pevné, husté a těžké. Převažuje růst odrůdy Sativa Cheese, a proto se během kvetení značně vytáhne a dosáhne otevřené struktury s velkými internodii. Palice Kush´n´Cheese produkují velké množství pryskyřice a nejsou vhodné pro příležitostné konzumenty.

Typ: Sativa 60 % / Indica 40 %

Genetika: Emerald OG Kush x Old School UK Cheese

Výška outdoor: 3 m

Výnos: 500 g/m2

Doba květu indoor: 55 dnů

Sklizeň outdoor: Začátek/polovina října

THC: 20%

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Verze
feminizované
Typ kvetení
fotoperioda
Výnos
střední
Výška
velká (nad 1,5m)
Genotyp
sativa
Ocenění
neznámé
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
bolest
Efekt
relaxační
Chuť
sýrová
Náročnost
střední
Umístění
uvnitř, venku
Genetika
Cheese, OG Kush

Zákazníci také koupili