Original Amnesia Auto - fem. a samonakvétací semínka 10ks Dinafem

  • 10 semen
1 800 Kč 1 565 Kč bez DPH

Rating: 7.5/10 (8 hlasů)

Dinafem

Skladem do 4 dnů (do 25.10 u vás) Doprava zdarma

Jedná se o samonakvétací rostlinu s genetikou sativy, což je patrné nejen ve velikosti, ale i v kvalitě palic, které připomínají „liščí ohon“.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Original Amnesia Auto od Dinafem

Original Amnesia Autoflowering je rostlina velkého vzrůstu i velké síly. Roste rychle, listy jsou velké, sativového vzhledu a velká internodia usnadňují osvětlení celé rostliny. Ve velkých hroznech rostou květy nadměrné velikosti.

Jedná se o samonakvétací rostlinu s genetikou sativy, což je patrné nejen ve velikosti, ale i v kvalitě palic, které připomínají „liščí ohon“.

Při pěstování indoor může být nutné rostlinu – vzhledem k její výšce až jeden a půl metru dosahované v příznivých podmínkách – přivázat k opěrné tyči.

Zraje progresivněji než obvyklé samonakvétací rostliny a od okamžiku klíčení až do sklizně 150 gramů může za ideálních podmínek vyžadovat až 85 dnů. V rámci pěstování je lepší zajistit střední hladinu EC, protože tato rostlina vytváří dokonalou chuť při střední hladině živin.

Genetika Amnesia je známá svou extrémní silou a vysokým výnosem a její samonakvétací sestra jí dělá čest.

Účinek je nejsilnější ze všech samonakvétacích řad, které Dinafem vyvinuli. Silná vůně kadidla. Velká síla. Účinek je více cerebrální než u ostatních samonakvétacích rostlin.

Typ: Sativa

Výška: Od 75 do 150 cm

Výnos: Od 40 do 150 g / rostlina

Doba květu: 75–85 dnů

Délka květu
dlouhá (10+ týdnů)
Genetika
Ruderalis, Original Amnesia
Genotyp
sativa
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
samonakvétací
Verze
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
střední (1 - 1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
relaxační
Léčebné
deprese
Umístění
uvnitř, venku
Ocenění
neznámé

Zákazníci také koupili