Critical Cheese Automatic - fem. a samonakvétací semínka 3ks Dinafem

  • 3 semena
550 Kč 550 Kč 478 Kč bez DPH

Rating: 7.5/10 (4 hlasů)

Dinafem

Skladem ihned (do 23.10 u vás)

 Cheese Autoflowering ještě více zintenzívnila chuť skunk odrůdy Critical+ Auto, přitom zachovala vysoký výnos, hojné množství pryskyřice a masitost palic Critical +.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Critical Cheese Automatic od Dinafem

Zkřížení nejproduktivnější samonakvétací řady s řadou s nejsilnější chutí bylo pouze otázkou času.

Critical+ i Cheese vděčí za svůj původ genetice Skunk, která je synonymem vysokého výnosu, rychlého kvetení a velmi intenzivní chuti, a tak Dinafem dospěli k závěru, že by bylo zajímavé oba druhy spojit. A vskutku, Cheese Autoflowering ještě více zintenzívnila chuť skunk odrůdy Critical+ Auto, přitom zachovala vysoký výnos, hojné množství pryskyřice a masitost palic Critical +.

Má sladkou a intenzivní chuť odrůdy Cheese s Critical+, vyznačuje se velmi pravidelným růstem, otevřenou strukturou a velkými internodii, která jsou typická pro Critical +. Palice jsou husté, masité, plné pryskyřice a v konečné fázi zrání je třeba použít uhlíkové filtry, protože vůně se může stát neovladatelnou.

Hledáte-li samonakvétací rostlinu s intenzivní chutí marihuany o vysoké kvalitě, právě jste ji našli. Výška nad 1 metr a palice tvrdé jako kámen zajistí vysokou úroveň výnosu za pouhých 10 týdnů.

Typ: Indica/Sativa/Ruderalis

Genetika: Critical+ Auto x Cheese Auto

Výška: 50–120 cm

Výnos indoor: 40 až 160 g/m2

Doba květu indoor: 65–75 dnů

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Verze
feminizované
Typ kvetení
samonakvétací
Výnos
střední
Genotyp
indika
Výška
střední (1 - 1,5m)
Ocenění
neznámé
Obsah THC
střední (10-15%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
stres
Efekt
relaxační
Chuť
štiplavá
Náročnost
malá
Umístění
venku
Genetika
Cheese

Zákazníci také koupili