Critical+ 2 Automatic - fem. a samonakvétací semínka 3ks Dinafem

  • 3 semena
625 Kč 543 Kč bez DPH

Rating: 9.3/10 (4 hlasů)

Dinafem

Skladem do 4 dnů (do 02.11 u vás)

Kvalita a množství květů, které produkuje Critical+ 2.0 Auto, dosáhly do takových výšin, že tuto odrůdu můžeme označit za ohromující.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Critical+ 2 Automatic od Dinafem

Konečně je tady druhá generace Critical+ Auto. Pracovali na ní 2 roky a kvalita a množství květů, které produkuje Critical+ 2.0 Auto, dosáhly do takových výšin, že tuto odrůdu můžeme označit za ohromující. Díky zlepšovací práci Dinafem se kvalita této superproduktivní rostliny od Dinafem ještě zvýšila.

Palice, zbarvené do oranžova, jsou mnohem pevnější a masitější díky tomu, že výrazně zvýšili podíl květů na drobných listech v palicích. Také se zvýšil objem palice, která je nyní větší, a množství a velikost stigmat, které mají jasně oranžovou barvu jako u odrůdy Critical+.

Vůně dosáhla takové intenzity, že tato odrůda páchne stejně jako matečná rostlina. Tento zápach pochází od legendární odrůdy Skunk, ale v samonakvétací formě.

Vyznačuje se rychlým a objemným růstem, vysokým výnosem a je poměrně produktivnější než její mladší sestra. Za to vděčí svému vzrůstu a především velmi husté struktuře postranních větví, které produkují četné sekundární palice, jež zvyšují celkovou hmotnost rostliny.

Palice dosahují takové hmotnosti, že ohýbají podpůrné větve, a výnos některých zvláště velkých a produktivních rostlin dosahuje při hydroponickém pěstování až 250 gramů!

Typ: Indica/Sativa/Ruderalis

Genetika: Critical+ Auto x Critical+ Auto

Výška: 60–130 cm

Výnos indoor: 50 až 250 g/m2

Doba květu indoor: 70–80 dnů

Verze
feminizované
Typ kvetení
samonakvétací
Délka květu
dlouhá (10+ týdnů)
Výnos
střední
Genotyp
fifty-fifty
Výška
střední (1 - 1,5m)
Ocenění
neznámé
Obsah THC
střední (10-15%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
stres
Efekt
relaxační
Chuť
zemitá
Náročnost
střední
Umístění
venku
Genetika
Critical +

Zákazníci také koupili