Critical+ 2 Automatic - fem. a samonakvétací semínka 10ks Dinafem

  • 10 semen
2 000 Kč 1 739 Kč bez DPH

Rating: 9.7/10 (3 hlasů)

Dinafem

Skladem ihned (do 23.08 u vás) Doprava zdarma

Kvalita a množství květů, které produkuje Critical+ 2.0 Auto, dosáhly do takových výšin, že tuto odrůdu můžeme označit za ohromující.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Critical+ 2 Automatic od Dinafem

Konečně je tady druhá generace Critical+ Auto. Pracovali na ní 2 roky a kvalita a množství květů, které produkuje Critical+ 2.0 Auto, dosáhly do takových výšin, že tuto odrůdu můžeme označit za ohromující. Díky zlepšovací práci Dinafem se kvalita této superproduktivní rostliny od Dinafem ještě zvýšila.

Palice, zbarvené do oranžova, jsou mnohem pevnější a masitější díky tomu, že výrazně zvýšili podíl květů na drobných listech v palicích. Také se zvýšil objem palice, která je nyní větší, a množství a velikost stigmat, které mají jasně oranžovou barvu jako u odrůdy Critical+.

Vůně dosáhla takové intenzity, že tato odrůda páchne stejně jako matečná rostlina. Tento zápach pochází od legendární odrůdy Skunk, ale v samonakvétací formě.

Vyznačuje se rychlým a objemným růstem, vysokým výnosem a je poměrně produktivnější než její mladší sestra. Za to vděčí svému vzrůstu a především velmi husté struktuře postranních větví, které produkují četné sekundární palice, jež zvyšují celkovou hmotnost rostliny.

Palice dosahují takové hmotnosti, že ohýbají podpůrné větve a výnos některých zvláště velkých a produktivních rostlin dosahuje při hydroponickém pěstování až 250 gramů!

Typ: Indica/Sativa/Ruderalis

Genetika: Critical+ Auto x Critical+ Auto

Výška: 60–130 cm

Výnos indoor: 50 až 250 g/m2

Doba květu indoor: 70–80 dnů

Délka květu
dlouhá (10+ týdnů)
Genetika
Critical +
Genotyp
fifty-fifty
Náročnost
malá
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
střední (10-15%)
Typ kvetení
samonakvétací
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
střední (1 - 1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
relaxační
Léčebné
stres
Umístění
uvnitř, venku
Ocenění
neznámé