Bubba Kush Auto - fem. a samonakvétací semínka 3ks Dinafem Ukaž větší

Rating: 10.0/10 (1 hlas)

Bubba Kush Auto - fem. a samonakvétací semínka 3ks Dinafem

Jedná se o vysoce kvalitní samokvetoucí hybrid, který potěší milovníky Indici. Je výsledkem křížení mezi Bubba Kush a Ruderalis.

Info

Skladem do 4 dnů

675 Kč

Dinafem
  • 3 semena

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Bubba Kush Auto od Dinafem

Bubba Kush Auto od Dinafem je feminizovaný samokvetoucý Indica-dominantní konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi Bubba Kush a Ruderalis. Jedná se o vysoce kvalitní samokvetoucí hybrid, který potěší milovníky Indiky.

Bubba Kush Auto byl vytvořen s cílem poskytnout pěstitelům samonakvétací verzi tohoto nádherného kalifornského konopného kmenu. Je to skvělá, rychle kvetoucí, lehce pěstovatelná, energická rostlina, která dává dobré množství krásných kulatých kompaktních palic plných pryskyřice.

Tato semena konopí jsou vhodná pro pěstitele na všech úrovních a pro ty, kteří hledají konopný kmen s lékařskými vlastnostmi.

Bubba Kush Auto je krásná malá rostlina ideální pro získání kvalitních plodin v interiéru v krátkém časovém období a v malém prostoru. Tento automatický kmen konopí lze pěstovat na balkoně, terase, oknech a zahradě diskrétním způsobem. Doporučujeme, abyste přidali 30% kokosu do půdy ke zlepšení okysličení a urychlení různých metabolických procesů.

Bubba Kush Auto má hlubokou chuť a aroma, s jasnými tóny ropy a země.Dlouhotrvající efekt je silný a uklidňující. Je to ideální samokvetoucí kmen konopí pro odpočinek v klidu a pro terapeutické použití.

Typ: Indica dominant

Genetika: Bubba Kush Pre'98 x Ruderalis

Výnos indoor: 400-450 g/m2

Výnos outdoor: 50-150 g/rostlina

Doba květu: 70 - 80 dní

Sklizeň venku: od dubna do října

THC: vysoké CBD: 0,5%

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Verze
feminizované
Typ kvetení
samonakvétací
Výnos
střední
Genotyp
indika
Výška
malá (do 1 m)
Ocenění
neznámé
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
stres
Efekt
relaxační
Chuť
zemitá
Náročnost
malá
Umístění
venku, uvnitř
Genetika
Ruderalis, Bubba Kush

Dál v nabídce