Bubba Kush Auto - fem. a samonakvétací semínka 10ks Dinafem

  • 10 semen
2 200 Kč 1 913 Kč bez DPH

Rating: 6.7/10 (3 hlasů)

Dinafem

Skladem do 4 dnů (do 25.10 u vás) Doprava zdarma

Jedná se o vysoce kvalitní samokvetoucí hybrid, který potěší milovníky Indici. Je výsledkem křížení mezi Bubba Kush a Ruderalis.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Bubba Kush Auto od Dinafem

Bubba Kush Auto od Dinafem je feminizovaný samokvetoucý Indica-dominantní konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi Bubba Kush a Ruderalis. Jedná se o vysoce kvalitní samokvetoucí hybrid, který potěší milovníky Indiky.

Bubba Kush Auto byl vytvořen s cílem poskytnout pěstitelům samonakvétací verzi tohoto nádherného kalifornského konopného kmenu. Je to skvělá, rychle kvetoucí, lehce pěstovatelná, energická rostlina, která dává dobré množství krásných kulatých kompaktních palic plných pryskyřice.

Tato semena konopí jsou vhodná pro pěstitele na všech úrovních a pro ty, kteří hledají konopný kmen s lékařskými vlastnostmi.

Bubba Kush Auto je krásná malá rostlina ideální pro získání kvalitních plodin v interiéru v krátkém časovém období a v malém prostoru. Tento automatický kmen konopí lze pěstovat na balkoně, terase, oknech a zahradě diskrétním způsobem. Doporučujeme, abyste přidali 30% kokosu do půdy ke zlepšení okysličení a urychlení různých metabolických procesů.

Bubba Kush Auto má hlubokou chuť a aroma, s jasnými tóny ropy a země.Dlouhotrvající efekt je silný a uklidňující. Je to ideální samokvetoucí kmen konopí pro odpočinek v klidu a pro terapeutické použití.

Typ: Indica dominant

Genetika: Bubba Kush Pre'98 x Ruderalis

Výnos indoor: 400-450 g/m2

Výnos outdoor: 50-150 g/rostlina

Doba květu: 70 - 80 dní

Sklizeň venku: od dubna do října

THC: vysoké CBD: 0,5%

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Genetika
Ruderalis, Bubba Kush
Genotyp
indika
Náročnost
malá
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
samonakvétací
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
zemitá
Efekt
relaxační
Léčebné
stres
Umístění
venku, uvnitř
Ocenění
neznámé