Dinamex Auto - fem. a samonakvétací semínka 10ks Dinafem Ukaž větší

Rating: 0.0/10 (0 hlasů)

Dinamex Auto - fem. a samonakvétací semínka 10ks Dinafem

Dinamex Auto je výsledkem křížení mezi Cali Sour a mexican Sativa. Jedná se o vysoce kvalitní semena konopí, která vykazují vynikající rovnováhu na všech úrovních a mají velmi vzácnou složitost chuťi.

Info

Skladem do 4 dnů Doprava zdarma

1 750 Kč

Dinafem
  • 10 semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Dinamex Auto od Dinafem

Dinamex Auto od Dinafem je feminizovaný samokvetoucí Sativa / Indica / Ruderalis konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi Cali Sour a mexické Sativa.

Jedná se o vysoce kvalitní semena konopí, která vykazují vynikající rovnováhu na všech úrovních a mají velmi vzácnou složitost chuťi. Dinamex Auto je perfektní řešení pro pěstitele, kteří hledají vyvážený kmen konopí.

Je to krásná, rychle kvetoucí, snadná k pěstování, silná, malá rostlina, která vytváří malé internodia a značné výnosy z prodloužených hustých pupenů pokrytých pryskyřicí.

Doporučujeme používání hnojiv a pravidelnou zálivku, ale v malém množství na pomoc rostlině dosáhnout plného potenciálu. Přidáním 30% kokosu do půdy urychlí metabolické procesy v rostlině.

Dinamex Auto má hlubokou chuť a aroma, s tóny Diesel, oleje a citrusových plodů. Dlouhotrvající efekt je silný, fyzický a duševní. Je to ideální konopí pro odpočinek s přáteli.

Typ: Sativa/Indica/Ruderalis

Genetika: Cali Sour x Mexican Sativa

Výnos indoor: 400 g/m2

Výnos outdoor: 50-160 g/rostlina

Doba květu: 75dní

Sklizeň venku: od dubna do října

THC: vysoké

Chuť
citrus
Genetika
Cali Sour, Mexican
Ocenění
neznámé
Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Efekt
šťastný
Genotyp
sativa
Léčebné
stres
Náročnost
malá
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
samonakvétací
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
střední (1 - 1,5m)
Umístění
uvnitř, venku

Dál v nabídce