Haze XXL Auto - fem. a samonakvétací semínka 3ks Dinafem Ukaž větší

Rating: 10.0/10 (3 hlasů)

Haze XXL Auto - fem. a samonakvétací semínka 3ks Dinafem

Haze XXL Auto se zrodilo k očekávání mnoha fanoušků tohoto unikátního kmene. Je to vynikající, rychlekvetoucí,snadná k pěstování, střední velikosti rostlina, která produkuje prodloužené pryskyřičné pupeny.

Info

Skladem do 4 dnů

600 Kč

Dinafem
  • 3 semena

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Haze XXL Auto od Dinafem

Haze XXL Auto od Dinafem je feminizovaný samokvetoucí Sativa-dominantní konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi Jack Herer a Haze 2.0 Automatic.

Jedná se o vysoce kvalitní semena konopí, která poskytují milovníkům Haze rychlou a bohatou úrodu. Haze XXL Auto se zrodil k tomu splnit očekávání mnoha fanoušků tohoto unikátního kmene.

Je to vynikající, rychle kvetoucí, bezstarostná, silná, středního vzrůstu rostlina, která produkuje prodloužené pryskyřičné pupeny.

Ukazuje vysokou stabilitu, pravděpodobně vzhledem k tomu, že byla tři generace zpětně nakřížena se stejnou. Nabízí dobré výsledky bez komplikací v interiéru i exteriéru, toto semeno konopí je vhodné pro pěstitele na všech úrovních.

Je vhodné přidat 30% kokosu do půdy a často, ale v malém množství vody. V ideálním případě by měla být pěstována venku od poloviny května, abyměla co nejvíce z intenzity světla a optimální fotoperiodu sezóny.

Haze XXL Auto má hlubokou chuť a aroma, s jasnými tóny kadidla, borovice, citronu a exotických dřevin. Dlouhotrvající efekt je silný a psychický.

Je to ideální konopný kmen pro více činností s vašimi přáteli.

Typ: Sativa dominant

Genetika: Jack Herer x Haze 2.0 Auto

Výška: 75-150 cm

Výnos indoor: 400-450 g/m2

Výnos outdoor: 60-185 g/rostllina

Doba květu: 85 - 90 dní

Sklizeň venku: od dubna do října

THC: vysoké

Délka květu
dlouhá (10+ týdnů)
Verze
feminizované
Typ kvetení
samonakvétací
Výnos
střední
Genotyp
sativa
Výška
střední (1 - 1,5m)
Ocenění
neznámé
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
bolest
Efekt
povznášející
Chuť
citronová
Náročnost
malá
Umístění
venku, uvnitř
Genetika
Jack Herer, Haze 2.0

Dál v nabídce