Moby Dick XXL Auto - fem. a samonakvétací semínka 3ks Dinafem

  • 3 semena
625 Kč 543 Kč bez DPH

Rating: 7.4/10 (11 hlasů)

Dinafem

Skladem do 4 dnů (do 25.10 u vás)

Tento automatický kmen konopí se zrodil, aby vyhovoval potřebám i těch nejnáročnějších pěstitelů, kteří hledají bohaté plodiny s nejlepší možnou kvalitou na všech úrovních.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Moby Dick XXL Auto od Dinafem

Moby Dick XXL Auto od Dinafem je feminizovaný samokvetoucí Sativa / Indica / Ruderalis konopný kmen, který je výsledkem křížení mezi White Widow, Haze a Ruderalis. Je to konopí na vysoké úrovni, které vykazuje vynikající rovnováhu a sílu a přináší neuvěřitelné množství pryskyřice.

Tento automatický kmen konopí se zrodil, aby vyhovoval potřebám i těch nejnáročnějších pěstitelů, kteří hledají bohaté plodiny s nejlepší možnou kvalitou na všech úrovních.

Je to elegantní, rychle kvetoucí, bezstarostná, energická rostlina, která přináší silné kompaktní pryskyřičné pupeny. Je to vylepšená verze našeho Moby Dick Auto.

Tato odrůda konopí funguje dobře v interiéru i exteriéru. Nicméně, je vhodné ponechat dostatek prostoru mezi rostlinami v interiéru tak, aby mohly růst pohodlně. Pro dosažení nejlepších výsledků, přidejte 30% kokosu do půdy a vody často, ale v malém množství.

Moby Dick XXL Auto má intenzivní chuť a aroma, s tóny citrusových plodů, borovice, exotických dřev a sladkého Indica. Účinek je mocný, fyzický s dlouhou životností.

Je to ideální konopí k odpočinku a relaxaci.

Typ: Sativa/Indica/Ruderalis

Genetika: White Widow x Haze x Ruderalis

Výška: 75-160 cm

Výnos indoor: 450-500 g/m2

Výnos outdoor: 60 - 200g/rostlina

Doba květu: 80 dní

Sklizeň venku: od dubna do října

THC: vysoké

Délka květu
dlouhá (10+ týdnů)
Genetika
White Widow, Haze, Ruderalis
Genotyp
sativa
Náročnost
malá
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
samonakvétací
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
velká (nad 1,5m)
Chuť
citrus
Efekt
povznášející
Léčebné
bolest
Umístění
uvnitř, venku
Ocenění
neznámé

Zákazníci také koupili