Outlaw®- feminizovaná semínka 10ks Dutch Passion

  • 10 semen
1 000 Kč 870 Kč bez DPH

Rating: 6.9/10 (15 hlasů)

Dutch Passion

Skladem do 4 dnů (do 30.10 u vás)

Sativa špičkové kvality ze staré školy a s převažujícím zastoupením Haze, která mezi pěstiteli osloví začátečníky i znalce.Tato varieta vznikla křížením naší „Super Haze“ s velmi speciálním klonem variety „Amnesia“.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Outlaw od Dutch Passion

Dostáváte se tím, že pěstujete a máte rádi marihuanu, za hranice zákona? Dutch Passion si to nemyslí, a proto je pro ně potěšením představit Outlaw, což je Sativa špičkové kvality ze staré školy a s převažujícím zastoupením Haze, která mezi pěstiteli osloví začátečníky i znalce.

Při velmi nízkých cenách, které za semínka OutLaw účtujeme (viz níže), předpokládáme, že se tato varieta bude prodávat bezkonkurenčně nejlépe.

Při tvorbě této variety pečlivě vybírali původní semínka Haze z již třicetileté banky semen Dutch Passion. Jedná se o konopí Sativa / Indica v poměru 80/20 a s obsahem THC 15-20%.

Tato varieta vznikla křížením „Super Haze“ s velmi speciálním klonem variety „Amnesia“.

High je silné a rychlé, doplněné o zřetelně povznášející high ve stylu Sativa a se silným akcentem Haze.

Chuť je svěží, kyselá, silná a připomíná Haze ze staré školy.

OutLaw se vytáhne do větší výšky než většina ostatních, po přechodu do květu až do 50 cm, a dá se dobře pěstovat pomocí metody SCROG.

Tuto varietu lze sklízet již po devíti týdnech, nicméně pro nejlepší chuť, výnos a high může být potřebné období květu trvající celých 12 týdnů.

OutLaw roste dobře ve všech růstových médiích, přičemž snad nejlepší výnosy dává při hydro pěstování, kdy lze dosáhnout výnosu až 500 g/m2, čímž se OutLaw řadí mezi variety s vysokou produkcí.

Indoor, skleník, outdoor.

Typ: 20% Indica 80% Sativa

Genetika: Supr Haze X Amnesia

Výška: do 1m

Výnos: až 500g/m2

Doba květu: 9 - 12 týdnů

THC: 15% - 20%

Délka květu
dlouhá (10+ týdnů)
Genetika
Haze, Amnesia
Genotyp
sativa
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
feminizované
Výnos
vysoký
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
zemitá
Efekt
povznášející
Léčebné
stres
Umístění
uvnitř
Ocenění
neznámé

Zákazníci také koupili