Auto Xtreme®- samonakvétací semínka 3 ks Dutch Passion

  • 3 semena
775 Kč 674 Kč bez DPH

Rating: 7.6/10 (12 hlasů)

Dutch Passion

Skladem do 4 dnů (do 01.02 u vás)

Tato zajímavá odrůda Auto Xtreme pochází ze spolupráce seedbank Dutch Passion a Dinafem. Jedná se o samonakvétací varietu s vysokým obsahem THC s převahou Sativy.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Auto Xtreme od Dutch Passion

Auto Xtreme je skvělým výsledkem dvouleté spolupráce mezi společnostmi Dutch Passion a Dinafem. Při vývoji samonakvétací odrůdy Auto Xtreme byla také částečně zapojena genetika Haze od Dutch Passion. Genetika pochází z fotoperiodické odrůdy Outlaw (kříženec odrůd Amnesia a Super Haze), která byla předělána na autoflower.

V Auto Xtreme se projevuje silný vliv Sativy a tato odrůda také nabízí také velmi dobré výnosy. 

Samonakvétací semínka marihuany jsou vhodná k umístění v indooru, outdooru i ve skleníku. Venkovní i vnitřní semínka konopí jsou připravena ke sklizni asi po 12ti týdnech od naklíčení. Doba květu je poněkud delší než je zvykem u jiných autoflower odrůd, ale tento čas se vyplatí pro dosažení té nejlepší kombinace chuti, síly a objemu výnosu.

Rostliny dorůstají do výšky 1,5 metru. 

Kvalitní semínka marihauny s vysokým obsahem THC.

Genotyp: dominantní sativa

Genetika: Outlaw (Amnesia a Super Haze)

Výška: do 1,5 metru

Doba květu: 12 týdnů

THC: 17,5 %

Terpeny obsažené v Auto Xtreme

pinenPinenPřispívá k léčbě astmatu a infekci dýchacích cest. Je to jeden z nejčastějí se vyskytujících terpenů v konopí.

karyofylenKaryofylenMá charakteristickou pepřovou vůni. Jak mnoho jiných, i tento terpen disponuje protizánětlivými účinky. Přispívá k léčbě zánětů dýchacích cest a bolesti.

linaloolLinalool Má uklidňující účinky. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.

myrcenMyrcenJe to jeden z nejznámnějších terpenů, která lze v rostlinách najít. Je koncentrován především v květech rostliny. Disponuje účinnými protizánětlivými schopnostmi. V budoučnu by tak mohl být nápomocný při léčbě zánětlivých kloubních onemocnění.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Pomáhá při
Anoreie
Umístění
venku, uvnitř, skleník
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
dlouhá 10+ týdnů
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Genetika
Amnesia, Haze, Outlaw Amnesia
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
linalool, karyofylen, myrcen, pinen

Zákazníci také koupili