AutoFrisian Dew®- samonakvétací semínka 3ks Dutch Passion

  • 3 semena
725 Kč 630 Kč bez DPH

Rating: 0.0/10 (0 hlasů)

Dutch Passion

Skladem do 4 dnů (do 24.10 u vás)

AutoFrisian Dew je úplně první samonakvétací varieta, která byla v Holandsku vyvinuta outdoor, zejména pro pěstování venku v klimatu severnějších šířek. Tato varieta vznikla z jednoho silného a robustního, „zeleného“ fenotypu Frisian Dew.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

AutoFrisian Dew od Dutch Passion

AutoFrisian Dew je úplně první samonakvétací varieta, která byla v Holandsku vyvinuta outdoor, zejména pro pěstování venku v klimatu severnějších šířek.

Vývoj AutoFrisian Dew trval dva roky, proces selekce a šlechtění rovněž probíhal v Holandsku. Tato varieta vznikla z jednoho silného a robustního, „zeleného“ fenotypu Frisian Dew. Výsledkem je silné konopí dobré kvality, které lze sklízet zhruba 10-11 týdnů od naklíčení semínek.

Vzhledem k tomu, že jako výchozí byla použita zelená rodičovská odrůda Frisian Dew, pouze 10% z rostlin AutoFrisian Dew mají nachovou barvu a 90% z nich je zelených.

AutoFrisian Dew dorůstá do výšky přibližně 1m, v dobrých podmínkách ovšem dosahuje až 1,3 m. Vytváří silnou hlavní colu a má sladkou chuť se zemitou příchutí.

Nejlepších výtěžků lze dosáhnout v teplém, slunném venkovním prostředí nebo ve skleníku.

Standardní jsou výtěžky 50 g na rostlinu a vyšší, v optimálních podmínkách 100 g a vyšší.

AutoFrisian Dew je silná, houževnatá varieta, která se vyznačuje odolností proti plísním, což jistě ocení outdoor pěstitelé.

V jižní Evropě je vhodné ji lze vysadit ven od dubna, v severní Evropě nejlépe po posledních mrazech, v květnu / v polovině května.

Outdoor, skleník.

Typ: Indica/Sativa

Výška: do 1m

Výnos: 50-100g/rostlina

Sklizeň: 70 dní

Délka květu
dlouhá (10+ týdnů)
Verze
feminizované
Typ kvetení
samonakvétací
Výnos
nízký
Genotyp
fifty-fifty
Výška
malá (do 1 m)
Ocenění
Highlife Cup 3.Místo
Obsah THC
střední (10-15%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
únava
Efekt
vzrušivý
Chuť
grepová
Náročnost
střední
Umístění
uvnitř
Genetika
Ruderalis

Zákazníci také koupili