AutoWhite Widow®- samonakvétací semínka 7 ks Dutch Passion

1 289 Kč 1 151 Kč bez DPH

Rating: 7.1/10 (36 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 51 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 51 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 51 Kč.


Dutch Passion

Do 2 týdnů u vás (do 26.04 u vás)

AutoWhite Widow je vitální a robustní samonakvétací varieta. Byla vyšlechtěna z původní White Widow za použití stejné genetiky. 

Info

Popis semen

Popis samonakvétacích semínek je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

AutoWhite Widow od Dutch Passion

Po několika letech pečlivé selekce Dutch Passion s potěšením představují speciální konopná semínka AutoWhite Widow.

Jedná se o dlouho očekávanou samonakvétací verzi nejčastěji prodávané, původní variety White Widow.

Byla vyšlechtěna z původní White Widow, za použití stejné genetiky, která již získala řadu ocenění a přinesla naprostou spokojenost tisícům sběratelů.

Autoflower semínka marihuany odrůdy Auto White Widow jsou vhodná  umístění indoor i outdoor. Vyrústají z nich rostliny vysoké do 1 metru, které se pyšní vysokými výnosy. 

Výhodou této nenáročné odrůdy je rychlý růst a sklvělý výnos. Ve vnitřním prostředí je doba růstu přibližně 10 týdnů, při venkovním pěstování je rostlina připravena ke sklizni za cca 12-13 týdnů.

Tyto kvalitní semena konopí mají vysoký obsah THC, který se pohybuje v rozmezí 15-20 %. 

Můžete je zakoupit také ve variantě feminizovaných nebo standardizovaných semen.

Genetika konopných semínek AutoWhite Widow 

White Widow - Bílá vdova patří celosvětově mezi nejznámější druhy konopí. První vyvážený hybrid byl vypěstován v Nizozemsku společností Green House Seeds v devadesátých letech minulého století. Jak už napovídá název, tento hybrid mezi brazilskou sativou a jihoindickou indicou je charakteristický svým bílým zbarvením květů. Model White Widow položil základ k vypěstění dnes již také klasických modelů jako je White RussianWhite Rhino nebo Blue Widow.

Genotyp: dominantní Indika

Genetika: WhiteWidow X AutoWhite Widow

Výška: 60-100 cm

Výnos: 450–500 g/m²

Sklizeň: 75 dní

THC: 17 %

Terpeny obsažené v Auto White Widow

pinenPinen - Patří do skupiny nejčastěji se vyskytujících terpenů. Má svěží bylinnou vůní. Přispívá k léčbě astmatu či infekci dýchacích cest. Díky svým protizánětlivým schopnostem je využíván v aromaterapii.

karyofylenKaryofylen - Pro tento terpen je typická pepřová vůně. Hodí se pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Jeho analgetické účinky by mohly pomoci se zmírňováním různých druhů bolestí.

humulenHumulen - Je pro něj typické zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Bývá využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních a dolních cest dýchacích. Přispívá k léčbě astmatu, alergií, zánětu dutin či průdušek.

myrcenMyrcen - Jeden z nejčastěji se vyskytujících terpenů v konopí. Má zemitou vůni a kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen se koncentruje zejména do květů rostliny.

ukazatel THC

Verze
feminizované
Umístění
venku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
dlouhá 10+ týdnů
Genotyp
indika
Výška
malá do 1 m
Genetika
White Widow
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
malá náročnost
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili