Blue AutoMazar®- samonakvétací semínka 3ks Dutch Passion

  • 3 semena
775 Kč 674 Kč bez DPH

Rating: 7.5/10 (11 hlasů)

Dutch Passion

Skladem do 4 dnů (do 01.03 u vás)

 Jedná se o křížence AutoBlueberry® a AutoMazar®, tedy dvou z našich nejoblíbenějších konopných variet, které jdou nejvíce na odbyt. 

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Blue AutoMazar od Dutch Passion

Konopná semínka Blue AutoMazar® představují kombinaci dvou legendárních, původních samonakvétacích variet Dutch Passion, jejichž křížením vznikl vynikající nový, silný hybrid.

Jedná se o křížence AutoBlueberry® a AutoMazar®, tedy dvou z nejoblíbenějších konopných variet, které jdou nejvíce na odbyt.

V těchto semínkách se potkává kvalita zděděná po AutoBlueberry, kterou obzvláště oceňují znalci, se silou a vysokými výtěžky genetiky AutoMazar. Jedná se o nejlepší samonakvétací varietu, kterou lze v současnosti získat, a o níž si troufáme tvrdit, že ji bude velmi obtížné překonat.

Blue AutoMazar lze sklízet zhruba 75 dnů od vyklíčení, indica a sativa jsou v něm zastoupeny v poměru 75% : 25%.

S touto varietou získáte rostliny konopí, které budou směsí genetiky obou rodičů, některé budou ale připomínat spíše AutoBlueberry a jiné původní AutoMazar.

V květu tato varieta pěstitele odmění ovocným aroma s mnoha odstíny, v nichž se občas objeví také závan koření, pepře a zemitosti.

Účinek je silný, vyvolává pocit štěstí a na tělo působí sedativně. Příjemný a velmi radostný high je bezesporu vítaným doplněním vysokých výtěžků a nepřeberného množství květů, nalitých palic a hojného množství pryskyřice.

Konopné rostliny Blue AutoMazar typicky dorůstají do výšky 80-100 cm a potřebují prostor, protože rády nabývají do šířky.

Většina pěstitelů získá 75-100 gramů špičkového, silného konopí se sladkou chutí, těm nejzkušenějším se může podařit získat z jediné rostliny 200 g++.

Indoor, outdoor.

Typ: 75% Indica 25% Sativa

Genetika: AutoMazar X AutoBlueberry

Výška: 80 - 100cm

Výnos: 75 - 100g/rostlina

Sklizeň: 70 - 75 dní

THC: vysoké

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Genetika
Ruderalis, Blueberry, Mazar
Genotyp
indika
Náročnost
malá
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
samonakvétací
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
pikantní
Efekt
šťastný
Léčebné
bolest
Umístění
venku, uvnitř
Ocenění
neznámé

Zákazníci také koupili