AutoDurban Poison®- samonakvétací semínka 7ks Dutch Passion

  • 7 semen
1 625 Kč 1 413 Kč bez DPH

Rating: 8.3/10 (4 hlasů)

Dutch Passion

Skladem ihned (do 18.10 u vás) Doprava zdarma

 AutoDurban Poison nabízí stejný, luxusně příjemný a povznášející zážitek jako původní verze. Jedná se o feminizovanou, samonakvétací varietu špičkové kvality, která přináší lahodný prožitek při vaporizaci nebo kouření, jenž ocení znalci, a také velmi pěkný výnos.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

AutoDurban Poison od Dutch Passion

AutoDurban Poison je samonakvétací verze legendární, originální variety Durban Poison s fotoperiodickou regulací.

Tuto AutoFem varietu s převažujícím zastoupením sativa lze sklízet po 10-11 týdnech od vyklíčení. Roste rychle a do výšky a má bohaté množství postranních výhonků, stejně jako její originál.

AutoDurban Poison rovněž nabízí stejný, luxusně příjemný a povznášející zážitek jako původní verze. Jedná se o feminizovanou, samonakvétací varietu špičkové kvality, která přináší lahodný prožitek při vaporizaci nebo kouření, jenž ocení znalci, a také velmi pěkný výnos.

AutoDurban Poison obvykle mívá delší období vegetačního růstu než jiné AutoFem variety, může tedy dorůstat do větší výšky. Palice jsou velké a s bohatým množstvím pryskyřice – se svým zvláštním, velmi oslavovaným aroma durbanu.

Této varietě se dobře daří i při pěstování venku. Jedná se o novou, samonakvétací varietu s vysokým výnosem, která zdědila část z naší nejlepší genetiky. Je ideální pro každého, kdo má zájem o samonakvétací varietu špičkové kvality, která přináší silný a osvěžující, zároveň pohodový prožitek.

Ttypická výška je 80-100 cm, někdy může dosahovat vyšší výšky. V průměru lze získat výnos 75-100 g, v závislosti na lokalitě a pěstebních podmínkách. Zkušení pěstitelé samonakvétacích variet mohou získat i více než 100 g z jedné rostliny.

Indoor, outdoor, skleník.

Typ: Sativa dominant

Výška: 80 - 100cm

Výnos: 75 - 100g/rostlina

Sklizeň: 10 - 11 týdnů

Délka květu
dlouhá (10+ týdnů)
Genetika
South African, Ruderalis
Genotyp
sativa
Náročnost
malá
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
střední (10-15%)
Typ kvetení
samonakvétací
Verze
feminizované
Výnos
nízký
Výška
malá (do 1 m)
Chuť
zemitá
Efekt
povznášející
Léčebné
stres
Umístění
venku, uvnitř
Ocenění
neznámé

Zákazníci také koupili