Royal Jack Automatic - fem. a samonakvétací semínka 3ks Royal Queen Seeds

  • 3 semena
625 Kč 543 Kč bez DPH

Rating: 7.2/10 (40 hlasů)

Royal Queen seeds

Skladem do 4 dnů (do 07.12 u vás)

Feminizovaná semena marihuany Royal Jack Automatic mají proti původnímu strainu Jack Herer díky samonakvétání lepší pěstovatelské vyhlídky.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Legendární Jack v ještě lepší formě

Samonakvétací semena marihuany Royal Jack Automatic nese jméno slavného propagátora konopí Jacka Herera a stejně jako původní "Jack" nabízí výrazné aroma pepře a zajímavý obsah THC. Rostliny jsou oproti svému předchůdci nižší, dorostou maximálně do 80 cm, a posunem do vyššího levelu samonakvétání nevyžadují tolik péče. Daří se jim uvnitř i venku. Při indoor pěstování lze z jedné rostliny získat 70 až 120 gramů, jako outdoor dosahuje výnos 350 - 400 g/m2. 

Detaily Royal Jack Automatic

Typ: Sativa 40 %, Indica 30 %, Ruderalis 30 %

Genetika:  Jack Herer x Ruderalis

Výška indoor: 40 - 80 cm

Výška outdoor: 60 - 80 cm

Výnos indoor:  350 - 400 g/m2

Výnos outdoor:  70 - 120 g/rostlina

Doba kvetení:  7 - 8 týdnů

Doba sklizně: 11 - 12 týdnů od vyklíčení

THC: 16 %

CBD: medium

Terpeny obsažené v rostlině

Karyofylén

Karyofylen

Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje jej pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.
Humulén

Humulen
Terpen s výraznou zemitou, kořeněnou vůní se štiplavým dozvukem najdeme například v zázvoru, hřebíčku nebo koriandru, ale i ve chmelu. Antibakteriální a protizánětlivé účinky jej předurčují k inhalaci při doplňkové terapii potíží horních a dolních cest dýchacích.

Pinen

Pinen

Zástupce často se vyskytujících terpenů se svěžím aroma rozmarýnu, bazalky a jehličí je typický právě pro jehličnany. Má významné protizánětlivé účinky a dokáže bojovat se zárodky infekce, proto je v rámci aromaterapie vhodný například pro lidi trpící astmatem.

Terpinolen

Terpinolen

V příjemném aromatu terpinolenu se snoubí tóny borovice a bylin s dotekem květinových tónů. Jeho terapeutický efekt se osvěčil při poruchách spánku, úzkosti, deprese a stresu.

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Pomáhá při
HIV/AIDS
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
sativa
Výška
malá do 1 m
Výnos
střední výnos
Genetika
Ruderalis
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
malá náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
terpinolen

Zákazníci také koupili