Royal Jack Automatic - feminizovaná a samonakvétací semínka 3ks Royal Queen Seeds

479 Kč 428 Kč bez DPH

Rating: 7.3/10 (43 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 19 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 19 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 19 Kč.


Royal Queen seeds

Do 4 dnů u vás (do 24.07 u vás)

Feminizovaná semena marihuany Royal Jack Automatic mají v porovnání s původním strainem Jack Herer  ještě nadějnější pěstovatelské vyhlídky.

Info

Popis semen

Popis semen je přejat od seedbanky Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Royal Jack Automatic od Royal Queen Seeds

Samonakvétací semena marihuany Royal Jack Automatic nesou jméno slavného propagátora konopí Jacka Herera a stejně jako původní "Jack" nabízí výrazné aroma pepře a zajímavý obsah THC.

Rostliny jsou oproti svému předchůdci nižší, dorostou maximálně do 80 cm. S posunem do vyššího levelu samonakvétání se zjednodušuje i samotná péče o rostliny.

Daří se jim uvnitř i venku. Při indoor pěstování lze z jedné rostliny získat 70 až 120 gramů, jako outdoor dosahuje výnos 350 - 400 g/m2. 

Genetika: 

Jack Herer - je již proslulým druhem konopí s převládající sativou (nejčastěji 55 % sativa, 45 % indica, ale tento poměr se může lišit u různých fenotypů). Vznikl zkřížením druhů HazeNorthern Lights a Shiva Skunk. Některé rostliny této genetiky mohou dosahovat velmi vysokých hodnot THC (až 24 %), v průměru ale mívá o něco menší hodnoty této složky, běžně se udává 17 %. Jeho aroma bývá pikantní s nádechem dřeva a hlíny.

Ruderalis - existují tři hlavní genetiky konopí. Cannabis SativaCannabis Indica a Cannabis RuderalisCannabis Ruderalis se zásadně liší od prvních dvou. V přírodě toto konopí roste na místech, která nejsou příliš vhodná pro ostatní rostliny a odrůdy konopí. Najdeme ji například v Rusku, střední Evropě a střední Asii. Je to odolná odrůda, která dokáže přežít zimu, nedostatek živin a slabý sluneční svit.

Detaily obsažené v odrůdě konopí Royal Jack Automatic

Typ: Sativa 40 %, Indica 30 %, Ruderalis 30 %

Genetika:  Jack Herer x Ruderalis

Výška indoor: 40 - 80 cm

Výška outdoor: 60 - 80 cm

Výnos indoor:  350 - 400 g/m2

Výnos outdoor:  70 - 120 g/rostlina

Doba kvetení:  7 - 8 týdnů

Doba sklizně: 11 - 12 týdnů od vyklíčení

THC: 16 %

CBD: médium

Konopné terpeny obsažené v rostlině

Karyofylén

Karyofylen

Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje jej pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.
Humulén

Humulen
Terpen s výraznou zemitou, kořeněnou vůní se štiplavým dozvukem najdeme například v zázvoru, hřebíčku nebo koriandru, ale i ve chmelu. Antibakteriální a protizánětlivé účinky jej předurčují k inhalaci při doplňkové terapii potíží horních a dolních cest dýchacích.

Pinen

Pinen

Zástupce často se vyskytujících terpenů se svěžím aroma rozmarýnu, bazalky a jehličí je typický právě pro jehličnany. Má významné protizánětlivé účinky a dokáže bojovat se zárodky infekce, proto je v rámci aromaterapie vhodný například pro lidi trpící astmatem.

Terpinolen

Terpinolen

V příjemném aromatu terpinolenu se snoubí tóny borovice a bylin s dotekem květinových tónů. Jeho terapeutický efekt se osvěčil při poruchách spánku, úzkosti, deprese a stresu.

Royal Jack semena od RQS

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD střední 1-5%
Umístění
venku
Pomáhá při
HIV/AIDS
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
malá do 1 m
Výnos
střední výnos
Genetika
Ruderalis
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
malá náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
terpinolen

Zákazníci také koupili