Bubble Kush - feminizovaná semínka 3 ks Royal Queen Seeds

  • 3 semena
479 Kč 417 Kč bez DPH

Rating: 6.9/10 (11 hlasů)

Royal Queen seeds

Skladem ihned (do 06.06 u vás)

Feminizovaná semínka marihuany od Royal Queen Seeds: Bubble Kush je 80% indika, která má v genech Bubble Gum a O. G. Kush.

Info

Popis semen

Popis feminizovaných semen Bubble Kush je přejat od semenné banky Royal Queen Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Bubble Kush od Royal Queen Seeds

Tato feminizovaná semena cannabis odrůdy Bubble Kush vznikla křížením kmene OG Kush a Bubble Gum. Výraz "OG" vnikl ve světě hip-hopu. Ve světě konopí se také používá a mohl by znamenat "original ganja". A kmen OG Kush se řadí mezi nejoblíbenější druhy.

Feminized semena marihuany odrůdy Bubble Kush od Royal Queen Seeds jsou tvořeny dominantní indikou, doplněnou genotypem sativa. Tato femina odrůda má celkový obsah THC, který se pohybuje kolem 19 %.

Tento kmen je možné umístit do prostředí indoor i outdoor. Při umístění do vnitřního prostředí, můžete očekávat sklizně až 600 gramů na metr čtvereční a rostliny dorůstají do výšky 80-140 cm.

Venku rostliny dosahují výšky až 200 cm a ideální čas pro sklizeň je koncem září.

U rostlin Bubble Kush, můžete očekávat velké, tmavě zelené palice s červenými chloupky. Pro tuto odrůdu jsou typické krásné, velké rostliny, které produkují bohaté sklizně.

Genetika OG Kush

Přestože je OG Kush základním genetickým kamenem mnoha druhů konopí, jeho původ zůstává záhadou. Tento model vznikl pravděpodobně zkřížením druhu Chemdawg a Hindu Kush.

Průměrně obsahuje poměrně vysoké množství THC (kolem 22 %), ale některé rostliny mohou dosáhnout až 27 %. Poměr sativa a indica složky je většinou vyvážený.

Detaily feminizované odrůdy Bubble Kush

Typ: 80% Indica, 20% Sativa

Genetika: Bubble Gum x O.G. Kush

Výška indoor: 80 - 140 cm

Výška outdoor: 160-200 cm

Výnos: 50-60 g

Doba kvetení: 8-10 týdnů

Měsíc sklizně: konec října

THC: 19 %

Terpeny obsažené v rostlině konopí odrůdy Bubble Kush

terpen limonenLimonen - Terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest. Jedná se o velmi častý konopný terpen, který můžeme v rostlinách marihuany najít.

terpen karyofylenKaryofylen - Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti. Velmi často se vyskytující terpen právě v rostlinách marihuany.

HumulenHumulen - Terpen s výraznou zemitou, kořeněnou vůní se štiplavým dozvukem najdeme například v zázvoru, hřebíčku nebo koriandru, ale i ve chmelu. Antibakteriální a protizánětlivé účinky jej předurčují k inhalaci při doplňkové terapii potíží horních a dolních cest dýchacích.

pinenPinen - Jeden z nejběžnějších terpenů, které můžeme v rostlinách konopí nalézt. Má svěží aroma rozmarýnu, bazalky a jehličí je typický pro jehličnany. Má významné protizánětlivé účinky a dokáže bojovat se zárodky infekce, proto je v rámci aromaterapie vhodný například pro lidi trpící astmatem.

terpinolenTerpinolen - V příjemném aromatu terpinolenu se snoubí tóny borovice a bylin s dotekem květinových tónů. Jeho terapeutický efekt se osvědčil při poruchách spánku, úzkosti, deprese a stresu.

Bubble Kush feminizované semena ukazatel THC

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Pomáhá při
stres
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC velmi vysoký 20% - 25%
Genotyp
indika
Výška
malá do 1 m
Výnos
střední výnos
Genetika
Bubble Gum
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
terpinolen

Zákazníci také koupili