TOP 25 Skunk 1 Automatic - fem. a samonakvétací semínka 3ks Sensi Seeds Ukaž větší

Rating: 8.0/10 (43 hlasů)

Skunk 1 Automatic - fem. a samonakvétací semínka 3ks Sensi Seeds

Skunk # 1 Automatic nabízí vše, co by pěstitel mohl chtít v jednom jednoduchém balení!

Info

Doporučujeme!

Skladem do 4 dnů

416 Kč

Sensi Seeds
  • 3 semena

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Skunk 1 Automatic od Sensi Seeds

Skunk # 1 Automatic nabízí vše, co by pěstitel mohl chtít v jednom jednoduchém balení! Skunk # 1 je prostě jeden z nejdůležitějších kmenů konopí, který kdy byl vytvořen.

Jako jeden z prvních stabilizovaný Indica-Sativa hybridů sahá jeho historie nejméně 30 let zpět. V té době, Skunk # 1 se svými nesčetnými potomky přímo ovlivnili kulturu ve světě konopí více než jiné odrůdy.

Skunk kmeny jsou známé pro jejich bezproblémové pěstování, a tím, že vytvořili nejen feminizované, ale také autoflowering verze, udělali to ještě jednodušší. Pro začátečníky i zkušené pěstitele, Skunk # 1 Automatic je nejjednodušší, nejrychlejší způsob, jak produkovat vysoce kvalitní lékařské nebo rekreační konopí!

Skunk # 1 Automatic obvykle začíná kvést méně než měsíc poté, co se objeví klíčky. Po spuštění fáze květu je energický a produktivní, trvající 45 až 55 den a rostliny nemají tendence se vracet do vegetativního růstu.

Skunk # 1 Automatic vystupuje skvěle pod lampou na jaře a v létě. Ale daří se mu i venku na většině míst pod o 45 ° N. V kratším nebo chladnějším létě, můžete klíčení samokvetoucích semena naplánovat tak, aby jejich kvetoucí fáze byla v synchronizaci s nejslunečnějšími dny v červnu nebo v červenci, spíše než chladnějších dnů v září, což jim umožňuje dosáhnout svého plného potenciálu.

Zralé pupeny Skunk # 1 Automatic jsou velké a husté, třpytivé, na THC bohaté pryskyřičné žlázy a plně dostojí vysokým standardům svých předků.

Jejich chuť a účinek by měl být známý většině milovníkům konopí - vynikající sladce štiplavou chuť následuje masivně výkonná kombinace stoned a high.

Typ: Indica 65% Sativa 35%

Genetika: Skunk no.1

Výnos: střední

Doba květu: 45 - 55den

Délka květu
krátká (do 8 týdnů)
Typ kvetení
samonakvétací
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
malá (do 1 m)
Genotyp
indika
Ocenění
neznámé
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
stres
Efekt
šťastný
Chuť
skunk
Náročnost
malá
Umístění
venku
Genetika
Skunk n.1

Dál v nabídce