Super Skunk Automatic - fem. a samonakvétací semínka 5ks Sensi Seeds

  • 5 semen
819 Kč 712 Kč bez DPH

Rating: 7.3/10 (32 hlasů)

Sensi Seeds

Skladem ihned (do 30.07 u vás)

 Super Skunk Automatic je precizní, multi-fázovou rekombinací Skunk # 1 a pečlivě vybraného Afghani hash plant ( původní mateřské rostliny) s jedním z nejvýkonnějších auto-kveto

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Super Skunk Automatic od Sensi Seeds

Sensi Seeds s potěšením představuje třetí inkarnaci jednoho z jejich vrcholných kmenů - feminized Super Skunk Automatic! 

Pro pěstitele nováčky je všeobecně Super Skunk jeden z nejlepších kmenů, který má jeden z nejvíce konzistentníh účinků ve světě pěstování konopí.

Super Skunk Automatic je precizní, multi-fázovou rekombinací Skunk # 1 a pečlivě vybraného Afghani hash plant ( původní mateřské rostliny) s jedním z nejvýkonnějších auto-kvetoucích hybridů. Výsledkem je odrůda konopí, která zachovává vlastnosti, které učinily Super Skunk tak slavným a dobře milovaným.

Rostliny ze semen jsou silné, energické a velmi tolerantní k drobným chybám při pěstování, které jsou časté ze stran pěstitelů nováčků.

Různé formy Super Skunk jsou často pěstovány indoor, ale daří se jim také venku v teplé, mírné klimatu. Venku, a to zejména v chladnějším létě, auto-kvetoucí schopnost Super Skunk umožňuje její kvetoucí období koordinovat s nejdelšími, nejjasnějšími letními dny.

Typ: Indica 80% Sativa 20%

Genetika: Skunk 1 X Afghanica

Růst indoor: 60 - 65 dnů

Doba květu outdoor: uprostřed října

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Léčebné
ztráta chuti, HIV/AIDS
Umístění
venku
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
indika
Výška
malá do 1 m
Genetika
Skunk n.1
Výnos
střední výnos
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
Highlife Cup 1.Místo
Terpeny
karyofylen, myrcen, pinen

Zákazníci také koupili