Euforia - standardizovaná semena 10 ks Dutch Passion

  • 10 semen
611 Kč 531 Kč bez DPH

Rating: 6.8/10 (81 hlasů)

Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 13.06 u vás)

Euforia je speciální odrůda, která vznikla v roce 1996 v programu Dutch Passion zaměřeném na šlechtění skunku. Jedná se o dominantní sativu, která patří k legendárním modelům Dutch Passion.

Info

Popis semen

Popis standardizovaných semínek je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Euforia standard od Dutch Passion

Feminized odrůda Euforia je dominantní sativa patřící k legendárním modelům od Dutch Passion. Hodí se do indooru i outdooru.

Ve venkovním prostředí jsou pro ni ideální skleníky. Při pěstování ve skleníku, můžete očekávat sklizeň koncem října až začátkem listopadu.

Ve vnitřním prostředí je připravena ke sklizni zhruba po 7–8 týdnech kvetení. 

Standardizovaná semena marihuany odrůdy Euforia mají vysoký obsah THC, který se ohybuje kolem 20 %. Jedná se o odrůdu s vysokým výnosem. Pěstiteli lékařského konopí je označována jako vhodný prostředek na úlevu od bolesti ale především také stresu.

Euforia získala za svou existenci řadu ocenění, mezi ty nejvýznamější patří:

1. místo Highlife Cup 2002

- 2. místo HTCC 2000

Z regulérních semen konopí vyrůstají jak samčí, tak samičí rostliny.

Odrůda Euforia nabízí kromě standardizovaných semen také feminizovaná semena konopí.

Genotyp: dominantní Sativa

Genetika: Euforia Skunk

Doba květu: 7–8 týdnů

Výnos: 550–600 gr/m²

Výška: 1–1,5 m

Měsíc sklizně outdoor: konec října/začátek listopadu

THC: 20 %

Terpeny obsažené v Euforii

myrcenMyrcen - Jeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.

pinenPinen - Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

karyofylenKaryofylen - Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

limonenLimonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

ukazatel THC

Verze
regulérní
Umístění
venku
Pomáhá při
bolest
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Genetika
Skunk
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
Highlife Cup 1.Místo
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili