Orange Bud - standardizovaná semínka 10 ks Dutch Passion

1 752 Kč 1 564 Kč bez DPH

Rating: 7.5/10 (73 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 70 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 70 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 70 Kč.


Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 26.07 u vás) Doprava zdarma

Orange Bud je původní varianta skunku a je jednou z klasických odrůd cannabis. Tento skunk je známý již od brzkých 80. let a patří mezi bestsellery společnosti Dutch Passion. Jedná se o standardizovaná semená.

Info

Popis semen

Popis standardizovaných semínek je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Orange Bud standard od Dutch Passion

Orange Bud je původní varianta skunku a je jednou z klasických odrůd cannabis. Byl vyšlechtěn v 80. letech minulého století.

Vytváří nádherné palice s jasně oranžovými chloupky a co hlavně, velké množství plyskyřice. 

Tato odrůda nabízí bohatou úrodu a nenáročnost při pěstování. Tato regulérní odrůda je vhodná pro pěstování indoor i outdoor.

Odrůdě Orange Bud dominuje genotyp sativa.

Kvalitní semínka marihuany mají vysoký obsah THC.

Genetika konopných semínek Orange Bud standard

Original Orange Bud - patří do skupiny hybridních druhů konopí. Poprvé byl vyšlechtěn v 80. letech a je to druh s indica dominantní složku (uvádí se 65 % indica, 35 % sativa). Orange Bud obsahuje průměrně 13 % THC, v některých případech se ale tento obsah může vyšplhat až na 16,5 %. Má citrusové aroma, které připomíná pomeranč.

Typ: standardizovaná semena (produkují samčí i samičí rostliny)

Genotyp: převážně sativa

Genetika:  Original Orange Bud

Doba květu: 7 – 8 týdnů

Výnos: 400 - 450 g/

Sklizeň outdoor: měsíc říjen

THC: 17 %

Terpeny obsažené v Orange Bud

Myrcen - Jeden z nejběžnějších terpenů vyskytujících se v konopí. Má zemitou vůni. Můžete v něm cítit i kořenité aroma hřebíčku. Tento terpen je koncentrován zejména v květech rostliny.

Limonen - Pro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

Pinen - Aroma terpenu Pinen je směsí rozmarýnu, bazalky a vůně lesa. Nabízí řadu potenciálně terapeutických účinků. Má protizánětlivé účinky, které uvítají především astmatici, pro které je čerstvý vzduch balzámem na dýchací cesty. A právě takový účinek může mít tento terpen. Zároveň dokáže bojovat proti případným infekčním zárodkům.

Karyofylen - Má typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

Humulen - Má výrazné zemité aroma s tóny koření. Pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky bývá využíván při inhalaci horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti ocení také lidé trpící častými záněty dutin, průdušek či nosohltanu.

Verze
regulérní
Umístění
skleník
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
Orange Bud
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili