Power Plant - standardizovaná semena 10 ks Dutch Passion

1 085 Kč 969 Kč bez DPH

Rating: 7.3/10 (62 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 43 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 43 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 43 Kč.


Dutch Passion

Do 4 dnů u vás (do 24.07 u vás)

Power Plant je stabilní odrůda dosahujícící vysokýh výnosů. Nikdy nebyla hybridizovnána. Je považována za legendu od Dutch Passion. Jedná se o standardizovaná semena.

Info

Popis semen

Popis standardizovaných semínek Power Plant je přejat od oficiálního výrobce Dutch Passion. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Power Plant standard od Dutch Passion

Power Plant je vysoce stabilní odrůda s velkým výnosem. Je to varieta s převážným zastoupením Sativa z Jižní Afriky.

Při pěstování indoor či ve skleníku májí rostliny vysoký výnos, který může dosahovat i  500-600 g/m2.  Obzvláště ve středomořském klimatu je možné pěstovat tuto regular odrůdu i outdoor.

Venkovní semena marihuany se do období květu dostávají později, zato ale dozrávají rychle a sklizeň je možná v první polovině října. Vnitřní semínka konopí mají dobu květu obvykle 8-10 týdnů.

Rostliny dosahují výšky 1-1,5 metru a palice bývají dlouhé cca 30 cm s malými lístky.

Semena marihuany odrůdy Power Plant můžete zakoupit kromě regulérních také ve formě feminizovaných i samonakvétacích.

Power Plant získala řadu ocenění:

- 1. místo Sativa, Lift Expo Canada Vancouver 2016

- 3. místo Hash, Lift Expo Canada Vancouver 2016

- 2. místo Sativa, Prairie Medicinal Harvest Cup Cananda 2016

Genetika konopných semínek Power Plant regular

South African - "Jihoafrická Sativa" je jedna z původních domorodých odrůd konopí. Její semena pochází z jižní Afriky, kde ji někde v okolí přístavu Durban pěstovali místní obyvatelé. Samotná rostlina dorůstá do velké výšky, jako většina sativ, a má dlouhé řady květů. Tato odrůda léčebného konopí je silná a odolná. Nejlépe se jí daří v podobných podmínkách jako doma v jižní Africe Účinky jsou převážně cerebrální a nejlépe se dají zužitkovat přes denní dobu na kreativní nebo fyzické aktivity.

Genotyp: převážně Sativa

Genetika: Original South African Power Plant

Doba květu: 8-10 týdnů

Výška rostlin: 1-1,5 metru

Výnos: 500-600 g/m2

THC: 14 %

Terpeny obsažené v Power Plant

karyofylenKaryofylenMá typickou pepřovou vůni. Je vhodný pro osoby trpící častými záněty horních cest dýchacích. Má analgetické účinky, které by mohly pomoci se zmírňováním bolesti různého původu.

myrcenMyrcenPatří k nejběžnějším terpenům a jeho vůně by se dala popsat jako zemitá s náznakem pižma a hřebíčku. V konopí najdeme myrcen zejména v květech rostliny. Je velmi silným antioxidantem a přispívá k léčbě mrtvice, osteoartritidy, revmatismu a zánětlivých onemocnění.

limonenLimonenPro tento terpen je typické svěží citrusové aroma. Používá se jako podpůrná metoda léčby při potížích s dýcháním. Má protizánětlivé účinky.

humulenHumulenJe pro něj typické zemité, štiplavé aroma s tóny koření. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Bývá využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních a dolních cest dýchacích. Přispívá k léčbě astmatu, alergií, zánětu dutin či průdušek.

linaloolLinaloolMá uklidňující účinky. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a navrací klid do celé nervové soustavy. Napomáhá také k lepšímu spánku a posiluje imunitní systém.

 

ukazatel THC

Verze
regulérní
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
skleník
Pomáhá při
úzkost
Obsah THC
THC střední 10-15%
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Genetika
Power Plant
Výnos
vysoký výnos
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Terpeny
limonen

Zákazníci také koupili