Big Bud - semínka 10 ks standardizované Sensi Seeds

  • 10 semen
1 848 Kč 2 200 Kč -16.00% 1 607 Kč bez DPH

Rating: 9.2/10 (6 hlasů)

Sensi Seeds

Skladem ihned (do 24.10 u vás) Doprava zdarma

Odrůda s ohromujícím výnosem.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Big Bud od Sensi Seeds

Model Big Bud je známý hlavně ohromujícími výnosy. Dominuje v něm rodokmen Indicy, který byl pečlivě a rafinovaně vylepšován po mnoho let, až jsme se dostali k dnešním kvalitním feminizovaným semínkům.

První klon Big Budu byl robustní kříženec Afganicy se Skunkem. Rostliny měly neočekávanou vitalitu a ohromující výnos. Rozsahlými a nákladnými výzkumy dokázali Sensi Seed znovu vytáhnout vlastnosti Afganicy s vylepšenými vlastnostmi a výnosy Skunku. Feminizovaná semínka Big Budu jsou nyní odolné a silné. Vyniká kořeněným aroma a sladce-ovocnou příchutí. Dobře tvoří pryskyřici a účinky jsou převážně silně fyzické. Rostlina roste poměrně rychle, ale zase se snadno její růst koriguje.

Rostliny mohou mít výšku pouhých 30 cm, pokud se rovnou přepnou na květ. Při delším vegetačním období (růstová fáze) budou samozřejmě rostliny vyšší. Rostlina se mnoho nevětví, koncentrace palic je hlavně okolo stonku, proto jsou rostliny vhodné pro pěstování v hydroponických systémech.

Genetika:  85% Indica/Sativa 15%

Délka květu: 50 – 65 dní

Výnos: 150 g

Výška rostliny: 110 – 150 cm

Typ kvetení
fotoperioda
Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Verze
regulérní
Výnos
vysoký
Genotyp
indika
Výška
střední (1 - 1,5m)
Ocenění
Highlife Cup 3.Místo
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Léčebné
bolest
Efekt
relaxační
Chuť
zemitá
Náročnost
střední
Umístění
venku
Genetika
Afghani, Skunk n.1