California Indica - semínka 10 ks standardizovaná Sensi Seeds

  • 10 semen
1 100 Kč 957 Kč bez DPH

Rating: 6.6/10 (7 hlasů)

Sensi Seeds

Skladem do 4 dnů (do 31.05 u vás)

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

California Indica regular od Sensi Seeds

Tato regulovaná semínka vznikla křížením California Orange Bud s Afghanica Hash Plant.

Po Afghanice rostlina zmohutněla, nabrala na vitalitě a v jejím běžném citrusovém aromatu se objevili jemné hašišové podtóny. „Orange Bud“ se občas nesprávně používá pro jakoukoliv Indicu, která má naoranžovělé chloupky, ať už voní po citrusech nebo ne.

Ovšem originál California Orange Bud s ničím nezaměníte. Jeho genetika pochází ze západního pobřeží Ameriky, kde se volně pěstoval po mnoho desítek let. Nezaměnitelné jsou jeho oranžové chloupky a sladce ostrá vůně citrusů. Naše California Indica je vyšlechtěná z velmi výnosného Orange Budu (mateční rostlina), který si nese sebou dominantní znaky sativy.

Protože dlouho kvete, korigovali jsme tento nedostetek samčí rostlinou Afghanicy Hash Plant. Výsledkem je kříženec kompaktní, stabilní a hlavně rychlý. Vrátil se zpět ke kořenům Indicy hlavně v účiních na tělo.

Přirozeně se zachovalo charakteristické aroma a ještě se vylepšilo o temnější pryskyřičné podtóny. Pomerančová chuť je doplněna buketem tmavé čokolády. Model je také velmi dobrý na ruční výrobu hašiše.

Genetika: Indica

Délka květu: 45 - 50 dní/ půlka října

Výnos: nad 125 g / 500 g

Výška rostliny: 100 – 130 cm / 125 – 250 cm

Délka květu
krátká (do 8 týdnů)
Genetika
Orange Bud, Hash Plant
Genotyp
indika
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
regulérní
Výnos
vysoký
Výška
velká (nad 1,5m)
Chuť
citrus
Efekt
šťastný
Léčebné
deprese
Umístění
venku
Ocenění
neznámé

Zákazníci také koupili